Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhesen mely szúró-f...

16 hetes terhesen mely szúró-fájó érzések számítanak még természetesnek? Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Egyrészt szokott lenni az, ami most reggel is. Felkeltem, és ilyen nagyon enyhe kis szúrásokat érzek, mintha tűheggyel szurkálnának ott egész lent, a méhemnél. Gondolom ez még természetes, nem fáj, csak picit kellemetlen érzés.

Ami viszont aggaszt, az esténként szokott előjönni, vagy mikor már huzamosabb ideje ülök valahol/autózunk. Ugyanott, egész lent, de ez fájdalmas szúró-feszítő érzés. És inkább mozgásra fokozódik. Borzasztó kellemetlen olyankor fel-vagy leülnöm, beszállni, kiszállni kocsiból. Mintha valami ott feszülne belülről. Vagy nem is tudom. Ez mi lehet? Esetleg a méhem nyomna valamit?


2017. jan. 30. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi magéziumot szedsz?
2017. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol nem szedem rendszeresen. Ugy tudom, azt gorcsolesre, haskemenyedesre kell. Vagy erre is?
2017. jan. 31. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A mg lazítja az izmokat.Szedni kell rendszeresen,pláne hogy vannak alhasi panaszaid.
2017. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor szedem, hátha tényleg segít.Köszi
2017. febr. 1. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!