Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen hogy vagytok?...

30 hetesen hogy vagytok? Miket ézertek?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok most, idáig minden nyűgöm volt! Téleg minden bajom, gombám, strepto, gerincemnél idegbecsípődés, vérzés, méhszáj nyílás 23 héten! Most hogy elértem a 30 hetet elmult minden, nem fáj semmim aktív vagyok! Igaz feküdnöm kellenne de nem birok tele vagyok energiával! Meg ha fekszek na akkor fáj a hátam kicsit!
2017. jan. 31. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok 3.babával.Sokat keményedek feküdnöm kellene,de ketteske itthon van és nem hagyja 😊

Félek h kórház lesz s vége

2017. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked miért lehet korház a vége? Neked is nyilik a méhszáj? Mennyire nyitott ha igen?
2017. febr. 1. 02:20
 3/3 anonim ***** válasza:

28 hetesen még zárt volt,de a keményedések aggasztanak.2.terhességemnél is így kezdődött akkor nyíltam.

Az orvosom azt mondta ha nem múlik vagy több keményedés lesz inkább befektet pár napra.

2017. febr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!