Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen Ti is ennyire...

8 hetesen Ti is ennyire fázósak vagytok? Nem túlzás? 24/N

Figyelt kérdés
Egy tanfolyamon vagyok 2 pulcsiban,sállal és térdig érő pufikabátban.
2014. máj. 15. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én alapból fázós vagyok, de a várandóságom elején ez csak fokozódott, téli nzokniban és pulcsiban aludtam. Kint 20 fok volt...
2014. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem a pulcsik száma számít, hanem hogy hány fok van a teremben. Én is 2 pulcsiban vagyok az irodában, pedig nem is vagyok terhes. :) És télikabátban jöttem. :) Hideg van, na! :)

Viszont ha csak te fázol, mások nem, és a terem meleg, érdemes lenne megmérni a lázadat.

2014. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is sokat fáztam az elején.
2014. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 13. héten de még mindig majdnem megfagyok (kb 7-8 héten kezdődött). Megutáltam a fürdést, tusolást is a fázás miatt, na és az illatok miatt is, és nem jó érzés ha a meleg víz a bőrömhöz ér. Nem bírom a tusfürdő, testápoló, mosogatószer, öblítő stb... illatát. Szerencsére a hányás engem elkerült, de ez is elég rossz...
2014. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is fáztam és fázom. Mikor kint 20 fok volt, én mindig feltekertem a fűtést 7-re, és ültem előtte 20 percig. Szeretett a család.
2014. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9 hetes vagyok nem,h nem fázom rendszeresen izzadok..ma pl nem mert hideg van de nem fázom soha!:)
2014. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb.12 hetig meg akartam fagyni,aztan jott a hohullamos idoszak es most a 27 heten allandoan megorulok olyan melegem van!Ne aggodj...elmulik!Szep babavarast! :)
2014. máj. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2./ nincs lázam, mások is egyre inkább fáznak. ma már egyáltalán nem lógok ki,hogy télikabátban ülök.

7./ Te szegény,nem tudtál aludni éjjel :-(

2014. máj. 16. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ari vagy kedves kerdezo de azert irtam olyan keson mert en Amerikaban elek es nalunk 6 oraval kevesebb van mint otthon...Mondjuk ennek ellenere nagyon rosszul alszom,igy ez is egy nagy problemam!De azert ezekre a panaszokra majd"edes teherkent"fogunk hamarosan emlekezni! :)))
2014. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!