Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen barnázás?

15 hetesen barnázás?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok a második babámmal. Barnázok, a wc papíron vettem észre, volt a vizeletemben is, tuti, hogy a hüvelyből jön. A dokim szabin, már hívtam.

Baj lehet? Más panaszom nincs, ha nem múlik persze bemegyek a kórházba.

Normális válaszokat várok.



2017. jan. 31. 17:15
 1/9 DorciésTina ***** válasza:
100%
Szia!Nagyon nem jelent jót!Szerintem minél előbb menj be az ügyeletre!
2017. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mert a barnazas es verzes altalaban nem normalis. Menj be a korhazba es nezesd meg. Ne vard meg mig a doki visszajon a szabadsagrol! Lehet hogy semmi nagy baj de ne varj vele.
2017. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 31. 18:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt elozo terhessegemnel 16 hetesen barnazasom. Pont aznap reggel amikor mentunk babamozizni igy kulon nem mentem korhazba. A babamozin minden rendben volt a barnazas masnapra megszunt. De a lenyeg h erdemes megnezetni.
2017. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen esetben nem a gykra kell írogatni hanem orvoshoz menni.Ha szabin van a fogadott akkor sztk vagy ügyelet vagy sürgősségi.

Lehet csak egy hajszálér pattant el,de lehet h a placenta fedi a méhszájat stb

2017. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek! :)

Minden rendben, egy kis méhnyálkahártya leválás okozta a barnázást, a doki szerint ez normális.

Ma biztosan éreztem is a mozgását.

Köszönöm még egyszer. :)

2017. febr. 1. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Szuper, hogy rendben vagytok, minden jót!
2017. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem azóta már megszületett a babád. Én 16,4 hetesen elvesztettem, enyhe barnázás után hajnalban görcsök, reggel spontán vérzés. Azonnal ügyeletre mennék az első cseppnél, ha újra megtörténne. :(
2018. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, őszintén sajnálom!

2.

2018. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!