Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első hetekben...

Akinek az első hetekben barnázás volt, volt-e szextilalom?

Figyelt kérdés
Ha igen, az orgazmusra is vonatkozott? Meddig tartott a tilalom? 5. héten kezdődött nálam a barnás folyás, az orvos végül a 7. héten írt fel Utrogestant. Pár napra elmúlt, majd újra volt, és így tovább a 9. hétig. Most vagyok 10 hetes, már egy hete nincs semmi gond . Az orvos nem tiltott el, ill. nem mondott erről semmit, de nem merünk a férjemmel semmit. Vajon a 12 hetes ultrahang után, ha addig is minden rendben, lehetünk együtt? Persze, majd megkérdezem az orvost, de a tapasztalaitok érdekelnének.
2016. dec. 27. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 5-6. heten , nem mondott az orvos semmit, de csak a 16. het korul mertunk
2016. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is vérezgettem az elején, így a 12. hétig az orvos eltiltott minket a szextől. Utána már lehetett.
2016. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt barnázás, Utrogestan minden... Az orvos nem tiltott el én meg nem kérdeztem rá. A 13. héten voltunk újra együtt először,persze csak nagyon óvatosan, semmi gond nem lett.
2016. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Engem konkrétan elöntött a vér 6, majd 8 hetesen is. De olyan szinten, hogy a legerőssebb menstruációm sem volt olyan. Rohantunk a kórházba, és semmi baj nem volt. Második gyerek, de én még ilyet nem is hallottam. Sem ciszta, semmi nem volt, csak úgy jött spontán. Volt még utána is pecsételésem, de a baba egészségesen született.
2016. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem volt szextilalom :)
2016. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az 5.heten kezdodott a barnazas es rogton kaptam utrogestant. A 12.hetig szigoruan eltiltott az orvos a szextol (azt nem tette hozza, hogy csak a szex, vagy orgazmus is tilos-e, de ugy ertelmeztem, h az orgazmusra is vonatkozik, mivel az orgazmus mehosszehuzodast okoz, az pedig szinten nem tesz jot. Igy mi nem szexelunk. Kiveve, hogy en azert kenyeztetem a ferjemet. Szamomra meg ez is jobb, mint a semmi es o is karban van tartva :) )

12.het utan, ha mimden rendben lesz, akkor lehet szexelni, de en azert 12.het utan is inkabb ovatos leszek, tehat csak ritkan es nagyon ovatosan.

2016. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
7. héten szex után barnázás, az orvos eltiltott a 14. hétig. A 10. héten már nem volt szívhang. Maga az orgazmus (nem a szex) okozhat vetélést az első trimeszterben, sajnos, nekem ezt csak utólag mondta a doki. Ha tudtam volna előre, nem kockáztatok. :(
2016. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utrogestánt szedtem az 5. héttől, nem volt szextilalom. Bár nálam hiába is lenne tiltva, ha kihagyunk 4-5 napot, akkor álmomban orgazmusom van, úgyhogy finom és gyengéd szeretkezéseink voltak.
2016. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem volt. De kedvem se nagyon volt...sot.
2016. dec. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nálam is az a helyzet, amit a 8-as válaszoló írt, hogy álmomban van orgazmusom, amit nem tudok befolyásolni, és félek, nehogy ebből legyen a baj. Persze nem a szex az elsődleges, sőt, mindketten bármit megtennénk, hogy minden rendben legyen. Nem tudom, meg merem-e majd kockáztatni, akár ha az orvos rá is bólint, de feleslegesen sem akarom kínozni magunkat.
2016. dec. 28. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!