Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg 5+6 hetes tehes...

Elvileg 5+6 hetes tehes vagyok. Az utolso 3 este vereztem, barnas sotet szinu, nem csomos, kis mennyisegut. Baj van?

Figyelt kérdés
Tegnap elott bementem ejjel a korhazba, azt mondtak latjak a petezsakot. Ma mentem vissza a nogyogyaszomhoz sajnos nem latott semmit. Csinaltam itthon digitalis tesztet, ami meg mindig + 1-2 hetet mutat. Vettek vert, penteken kell visszamennem. Elvesztettem a babam, ugye? :(
2017. febr. 1. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy 2 napja mekkora volt a petezsák. Akkor jobb géppel nézték-e, mint most a nőgyógyászod? A teszt még egy ideig mutathatja a HCG jelenlétét, mivel 25-ös határon vannak ezek a tesztek, ami azért elég alacsony, idő mire ennyire kiürül. De bízzunk benne, hogy Neked még ott a pocaklakó! Szorítok péntekre! Ilyenkor a 2 naponta nézett HCG ad biztos választ. Én a pozitív teszt utáni naptól szinte folyamatosan véreztem, vérvétellel viszont majd triplázódott a HCG 2 nap alatt, így látszott, hogy zajlanak a dolgok odabent. 6+4-nél már láttuk az élő embriót. Minden jót kívánok!
2017. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy néz ki, hogy elvesztetted.

Biztosat viszont csak az orvos tud majd mondani.

A hcg növekedési hormon lassan, hetek alatt ürül a szervezetből vetélés után, ezért a tesztek még pozitívak egy ideig.

Nagyon sajnálom :-( bár...amíg az orvos ki nem mondja, addig szerintem lehet remény.

Kitartást!

2017. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen
2017. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valoszinu, sajnalom!
2017. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
es hogy vizsgáltak meg? en ugy jartam, hogy nem uh-on nezte meg a doki es azt mondta nem lat semmit, aztan elmetem egy masik dokihoz aki mondta.hogy 7 hetes terhes vagyok.
2017. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mind 2x UH-n voltam.
2017. febr. 1. 14:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért kell ijesztgetni? Nem biztos, hogy elvesztetted. Én a második babánál vérezgettem, egészséges babám van. Most a harmadik a napokban derült ki, természetesen vártuk. Reggel pozitív teszt, délelőtt enyhe pecsételős vérzés kezdődött, ami 2 nap alatt el is múlt. Teszten pozitív, de uh-n csak hétfőn nézik meg. De van ott valaki, tudom és érzem. Előző kettő terhességemnél is tudtam, hogy nem vágyom egyedül. Most is minden apróságon elbőgöm magam és iszok egy kortyot és szaladok pisilni. Tehát vérzés ide vagy oda, van ott valaki, akit nagyon várunk.

Nagyon drukkolok!! Majd írd meg, mi volt

2017. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a vágyom helyett. Bocsika, ez a teló mindent átír
2017. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2017. febr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos mehenkivuli terhesseg volt. Es most szerintem megint az van :( 4 hetes vagyok es folyamatos fajdalom van, pont ugyan azon a ponton. :(
2017. dec. 2. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!