Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen sűrűn használjátok a...

Milyen sűrűn használjátok a szívhang figyelőt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen gyakorisággal szabad? Angelsounds-om van és erről nem ír semmit a használati útmutató.
2017. febr. 1. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

Ultrahang elvén működik, tehát nem jó ha sűrűn használod.

Megkérdezel egy orvost ugyanezt fogja válaszolni.

2017. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is az van,míg nem éreztem mozogni minden nap használtam. Azóta csak nagyon ritkán,ha épp lustább a pici. Nem árt a babának ne aggódj,nem szeretik túlzottan,de baja nem lesz tőle. 30hkm
2017. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én naponta használtam+ha hallgatni szerettr volna valaki.

Engem megnyugtatott, hallottam hogy szépen egyenletesen ver a pici szive :)

2017. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is naponta használom, de tényleg csak annyira, hogy halljam minden ok kb 10mp. és abba is hagyom. Napok óta elsőre megtalálom így fél percet sem piszkálom, amúgy is odébb szokott menni, mert nem tetszik neki :) Baja nem lesz tőle. Én is igyekszem majd minél kevesebbet használni, de most nagyon megnyugtató.


14hkm

2017. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is naponta, de onnantól, hogy megtalálom, éppen csak meghallgatom pár másodpercig, aztán abba is hagyom. Nagyon jó dolog, nagyon megnyugtat, hogy otthon is ellenőrizhetem, hogy minden oké :) Ha később már rendszeresen érzem a mozgását, akkor ritkábban veszem majd elő.

15 hkm

2017. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, még annyit akartam írni, hogy nem árt a babának, kérdeztem a védőnőtől és a dokitól is.
2017. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még nem érzem mozogni, így minden nap behallgatózok, főleg mert egy haematoma miatt vérezgetek is, így aggódom. Orvosom és védőnőm szerint ennyitől semmi gond nem lesz. Ha később minden rendben lesz és jól fogom érezni Őt, akkor már nem fogom minden nap használni.


13hkm

2017. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én valamit nagyon nem jól csinálok, mert 17 hetesen sem hallottam vele. Tegnap voltunk 18 hetes uh-n minden rendben, mozogni is érzem, szóval már elő sem veszem.
2017. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, lehet rossz helyen és rossz szögben kerested :) De végül is már érzed így az is elég megnyugtató :)

Én két hétig sose találtam mire rájöttem, hogy sokkal lejjebb van mint képzelné az ember Nekem elsőre úgy sikerült (hátha valakinek hasznos infó), hogy kiültem a szék szélére kicsit lecsúszva kinyújttottam a lábam és nivea kézkrémet használtam. A szemérem csontra kb ráhelyeztem a készüléket és próbáltam úgy csinálni, hogy picit feljebb mozdítottam és befele nyomtam éslefele néztem a készülékkel. Mintha a szemérem csont mögé alá akarnék benézni. Na ott elsőre megtaláltam. Írtó fura, mert fent már kerek a pocim (van rajtam vagy 30kg + :() a babóca meg odalent a csont mögött bújkál XD De azóta mindig megtalálom :)


14hkm

2017. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es, felnyomja a beleket a méhed, azért kerekedik :) én 15 hetes vagyok és akkora a hasam, hogy buszon már volt többször, hogy át akarták adni a helyet, munkahelyen meg többen is elcsodálkoztak, hogy minimum félidősnek kéne lennem ekkora hassal :D pedig nekem is még a széremcsont pereménél jár a babám.
2017. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!