Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most este pisilés után, mikor...

Most este pisilés után, mikor megtöröltem magam, a papíron egy narancssárgás halványbarnás nyálkát találtam. 11 hetes vagyok, ilyen még nem fordult elő velem. Van jelentősége? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha tudatalannak tűnök, de első terhességem és nehezen is jött össze, emiatt aggódom kicsit. Szerintetek mi ez?
2008. okt. 9. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Menj el holnap a dokihoz.Az en tapasztalatom sajnos az hogy a veteles jele elenkpiros szinu ver,februarban veszitettem el a babat,ez biztos nem az ne ijedj meg!
2008. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az egyik Anyák Lapjában azt írják, hogy nem kell még pecsételő vérzés esetén sem dokihoz futni. Emiatt azt gondolom, talán nem lehet baj, ha egy kis nyálkás vmi jött, ami n.sárga és nem véres. Vagy mégis?


De mi lehet ez??

Mitől lehet??

2008. okt. 9. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb,ha elmész dokihoz, ha nincs semmi, akkor te is megnyugszol, így meg azért csak aggódni fogsz. Ha változik a színe, sötétedik, pirosabb lesz, akár ügyeletre is menj! Inkább a nyugi! és sok pihi, mert ez lehet figyelmeztetés is, hogy ha sokat dolgozol...
2008. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták,hogy az első 3 hónapban lehet barnás folyás akkor mikor amúgy megjönne,ha nem lenne a baba!Nekem is volt egy kis ilyen,egyből mentem a dokihoz,de megnyugtatott!Most 19.hetes vagyok:)!
2008. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszterben előfordulhat barnázás.

Ha ennek a mennyisége nem sok, illetve nincsenek görcseid, akkor nincs okod aggódni. Hormonváltozás miatt lehet.

De ha megnyugszol, akkor menj el dokihoz, ő majd megnyugtat, de nem lesz semmi baj!

2008. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!