Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja derült ki, hogy...

Pár napja derült ki, hogy babát várok (pozitív teszt, orvosnál még nem voltam). Ugye ez így normális?

Figyelt kérdés
Ma egész nap hol gyengébben, hol erősebben fáj a hasam. Olyan menstruáció görcsszerűen. Magnézium és pihenés hatására kicsit jobb, de folyamatosan érzem. Vérzés, barnázás nincs.
2017. febr. 2. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen teljesen normális, nagyon sokan érzik ezt a "szurkálást". Csak nyugodt legyél, a szervezet most készül fel a nagy feladatra!
2017. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez az érzés sokáig megmarad majd. 12. hétig nekem folyamatosan volt ez a görcsölgetés, szúró, húzódó érzés hol jobba, hol kevésbé, hol teljesen elmúlt pár órára és egy pár hét után már azon idegeskedtem, ha kicsit megszűnt a fájdalom, hogy "miért nem fáj, biztos baj van" :D

12. hét óta csak ritkán érzem. Most pár napja nem volt, ma viszont egész nap görcsölget és feszül.

Ne aggódj, minden oké!

2017. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2017. febr. 2. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van, azon kívül fáradéknyabb vagyok. 8 hetes terhesség, de semmi egyéb tünetem nincs még.
2017. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!!Nekem is így kezdődött tavaly szeptemberbe. :((Szigoru fekvést javasoltak,de már későn. 6 hetesen elvetéltem.Tehát én mindenképp a dokit javaslom.Persze természetes hogy fájdogál a has,de ha nagyon fáj vagy furcsán az nem természetes!
2017. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól van, azért nem kell megijedni. Normális egy kis fájdalom, diszkomfort érzés. Akkor kell azonnal orvoshoz rohanni ha nagyon fáj, vagy vérzel, egyébként a 7. hét után már jó lenne megnézetni.
2017. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5.válaszolo vagyok.Nem kell megijedni....jaa nekem is ezt mondtàk.És nekem sem görcsölt,vagy nagyon fájt,csak szünet nélkul.Éreztem is hogy ez nem normális és 5 hetesen el is mentem dokihoz.Sajnos az első doki nem ìrt rögtön ki,csak a harmadik.Csak sajnos későn.Amikor mondta hogy szigoru fekvés,az nap vetéltem el 6 hetesen. :((Tehát akárki akármit mond a fájdalomrol az esetek nagyobb százalékában nem normális,ha folyamatosan fáj...
2017. febr. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!