Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Németországban mit kell...

Németországban mit kell bevinni a kórházba a babának és a mamának szüléskor?

Figyelt kérdés
Még nem megyek szülni kicsit odébb van,de pár héten belül el kell kezdenem a vásárlást szép lassan.A babakelengye oldalt olvastam de gondolom itt biztos van eltérés abban, hogy mit kell vinnem a kórházba.Ja és császáros leszek.19+5km
2010. máj. 7. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!igaz én svàjcban szültem,nem németorszàgban,de itt csak magamnak kellett pizsamàt,szoptatos melltartot,elölgombolos hàloinget bevinni,mert a picinek adnak ruhàtol kezdve mindent.csak a haza hozatalra pakoltam neki ruhàt.szerintem nincs eltérés a két orszàg között.na meg a papirok ugye...hatosàgi bizonyitvàny leforditva németre,lakcimigazolàs,nemzetközi anyakönyvi kivonat,stb. ezek meg vannak màr?
2010. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ,az eu belül is le kell ezeket fordítani? A hatósági igazolás az mi, mire kérhetik,a lakcím bejelentőm az megvan.

2010. máj. 7. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Hatosàgi bizonyitvàny a Legdigkeitsnachweis, hogy voltàl-e màr férjnél.Ha férjnél vagy akkor nem kérik,de mindent le kell fordittatni,az anyakönyvi kivonatot Magyarban kiadjäk egyböl leforditva,azt tudom.
2010. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!