Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív tesztek de az ultrahan...

Pozitív tesztek de az ultrahangon nem látszódik semmi és vérzek, van még remény?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Decemberbe hagytam abba a fogamzásgátlót dec 20. megjött és január 20. pozitivat teszteltem.2 napja vérzek ma csináltam tesztet ami megint pozitiv volt. Bementünk a kórházba de az ultrahangon semmi sem látszódott. 2 nap mulva kell vissza menni és akkor megint megnéznek meg a véreredmény is meglesz. Szerintetek van remény hogy megmaradt a poci?Őszintén én attól félek, hogy azért nem látott semmit mert elvetéltem. :(
2017. febr. 4. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is valószínűbbnek tartom a vetélést :(

Mindenesetre kitartást, és majd írj!

Sajnos vetélés után is még egy kis ideig pozitívat fog mutatni.

2017. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ugyanez volt,pozi tesztek, de a vérzés időpontjában semmi nem látszott, csak felritkulás, de az orvosom rögtön írt utrogestant és duphastont. Az 5. héten egy másik orvosnál voltam sztkban, ő látott egy szabálytalan petezsákot és rámondta, hogy szerinte elhalt. Visszamentem a magándokimhoz a 6. héten, már dobogott a szíve is :) Azóta 16 hetes vagyok. Ja, és az előtti hónapban pozitívat teszteltem, de 2 nappal később szintén vérezni kezdtem. Csináltam egy tesztet, viszont az akkor már nem volt pozitív! Szóval nem akarok feleslegesen reményt kelteni benned, de nem szabad feladni sem, mert látod, nálam is ez volt és minden rendben :)

2017. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap elvetéltem.Elkeseredve nem vagyok nagyon mert van már egy szép gyerekem.
2017. febr. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!