Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon és ki...

Harsányi Boglárka kérdése:

Ma voltam ultrahangon és ki derült hogy csak 6hetes vagyok! Peddig március 19volt vérzésem! és baj ha a baba 6hetesen csak 4mm er de szívhangja van! ¡? Agodjak vagy ne?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem márc 20 az utsó mensim. Nekem május 2-án még nem volt szívhang csak 1,27cm-es durazsák. UH alapján akkor voltam 5 hetes. A méret függ attól, hogy mikor fogant a baba. Pl nekem a 19. napon tuti biztos, mert csak akkor voltunk együtt. így máris 4-5 nap minusz. Van szívhang ez a lényeg.
2016. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne,en mensi szerint 15 hetes lennek,a baba meretei alapjan csak 13..a 12 hetes uh-n korrigaltak a szules idopontjat...meg egyszer kert a dokim egy kontroll uh-t,hogy valoban rendben fejlodik-e..
2016. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Később fogant! Van szívhang, az a lényeg!
2016. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!