Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen székrekedést követő...

7 hetesen székrekedést követő barna pecsételő vérzés mire utalhat?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 15:59
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy megfáztam a napokban, és a gyakori orrfújás is nyom egy-egy pressziót a hasra.
2017. febr. 4. 16:02
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megeroltetted magad, vagy progeszteron potlas kell, vagy rosszabb (nekem legutobbit jelentette sajnos) szoval ORVOS. Nogyogyaszom lelkemre kototte mind3 terhessegemnel: barnazas es verzes eseten menjek hozza vagy ha nem rendel epp akkor korhazba. 2.-nal sajnos szukseg volt erre a tanacsra.
2017. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kapok egyébként progeszteront, napi 2*2 hüvelykapszulát. Neked a székrekedés okozta a pecsételést?
2017. febr. 4. 16:22
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem, nekem teljesen varatlanul jott 6 hetesen.
2017. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Nincs összefüggés a székrekedés és a pecsételés között!

Vetélésre, fenyegető vetélésre utal, a helyedben rohannék a kórházba, hátha még menthető.

2017. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Utolsoval ertek egyet. Doki.
2017. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, te doki vagy, vagy dokihoz akarsz küldeni?
2017. febr. 4. 18:36
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

nem értek egyet 100 %ban az első válaszolóval! Ha már szedsz progit, semmit sem lehet tenni az ügyben! Én felhívnám az orvosomat vagy a korházi ügyeletet és elmondanám neki, h mi a helyzet! Azt fogja javasolni, h emeld meg a progit 3 szor 2 re, szedj magnéziumot és pihenj! Ennél többet nem lehet tenni! Felsleges bárhova rohangálni, csak ártassz vele!

Akár saját szakálladra is megemelheted, nem lehet túladagolni, kárt nem okozol vele!Szigorú fekvés és magnézium ennél többet nem tudsz senki tenni!

2017. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok, úgy értettem, hogy nézzen Rád doki :) az utolsó válaszolóval csak abban nem értek egyet, hogy nem felesleges dokihoz menni, hiszen Ő arról tud meggyőződni, hogy nem egy missed ab történik. Abban viszont egyetértek vele, hogy utró emelhető 3*2-re és igen magnézium! Bár a kórházba nekem erre azt mondták, hogy 1.trimeszterben semmi hatása nincs. :) De placebonak jó. Magnerot hatásos amúgy.
2017. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, jól beparáztattatok néhányan :), de nem baj, mert ennek köszönhetően hallgattam rátok, és elmentem a kórházba az ügyeletre. Egy nagyon kedves dokinő megvizsgált kézzel is és ultrahanggal is. Él és virul az embrió, a szívverését is meghallgattuk, és nőtt is tegnap óta (tegnap voltam a dokimnál egyébként). Azt mondta, hogy nem lát vérzést, sem a kézi vizsgálat során, sem az uh-n hematómát. Valószínűleg az erőlködéstől lehetett egy kis hüvelyi vérzés, váladékozás. Meg kell szüntetnem a székrekedést, ennyi a teendőm. Megnyugodtunk, köszönöm a tanácsokat. Megérte elmenni a doktor nénihez. :)
2017. febr. 4. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!