Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az AFP vizsgálat jó lett,...

Ha az AFP vizsgálat jó lett, akkor már nem kell aggódni a rendellenesség miatt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát..ennek most nem fogsz örülni, de fellélegezni még nem lehet. Én már 7 hete megszültem, de még most is aggódok, hogy nem-e találnak valamit. Pedig gyönyörű, jókedvű, és idáig minden rendben van nála. Nem megijeszteni akartalak, csak őszintén válaszoltam.
2008. okt. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy az ember valójában sose nyugodhat meg.
2008. okt. 10. 07:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos, attól még nem nyugodhatsz meg, főleg, ha az AFP-ről van szó. Nagyon elavult, sokszor ad téves értéket. Persze az jó, ha jó az érték, de nem árt elvégeztetni mellette a nagyobb biztonság érdekében egy kombinált vagy integrált tesztet.

Sajnos, 100%-ban egyik vizsgálat sem tudja kiszűrni a rendellenességeket.

De pl. a kombinált teszt 95%-os.

2008. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

A jó AFP után, ha a 18-20. heti genetikai UH is jó, akkor szerintem már hátra lehet dőlni. Legalábbis én azóta 99%-ban nyugodt vagyok.

22 hetes kismama

2008. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az AFP egy elavult vizsgálatnak számít. Nem sok országban végeznek már ilyet. Vannak újabb, korszerűbb vizsgálatok pl. Integrált -teszt stb.
2008. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!