Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak akiknek terhesseg...

Kismamak akiknek terhesseg vagy szules utan aranyere lett hogy mult el?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van intim torna de nem nagyon talalok gyakorlatokat. Irjatok mar par gyakorlatot vagy a mivel elmult Sajnos nalunk nincsenek ilyen treningek.
2017. febr. 6. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. Az aranyér ott lesz, amíg ki nem műtteted.

Egyéb módszerekkek csak a tünetmentességet érheted el ideig óráig. Kúp, krém (nekem Hemoroid). Az intimtorna is csak ebben segít.

2017. febr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az intimtorna milyen gyakorlatokat takar?
2017. febr. 6. 07:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet leírni. Én gyógytornászhoz jártam. Ezt nem szabad saját szakallra csinálni. Nálam volt olyan gyakorlat, ami rosszul rögzült. Egy hét alatt a borsónyi aranyerem diónyi lett...
2017. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az aranyeret csak ideig-óráig lehet múlasztani.

Szülés után én is hetekig szenvedtem vele, glicerines kúpot használtam, az megkönnyítette a nagydolgot.

Utána pedig Reparon kenőcsöt, és változtattam valamennyit az étrendemen, igyekszem minél több természetes rostot enni, és ez segített igazán, meg persze a sok folyadék!

2017. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak simán elmúlt magától (gondolom nem teljesen, de visszahúzódott és nem fáj azóta). Ezt annak tudom be, hogy a szülés és a terhesség volt a "rendkívüli" állapot, tehát az provokálta ki a rosszabbodást, de amin helyreállt az eredeti állapot, úgy ez is.
2017. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem múlt el. Kenőcsöt kaptam rá, az jó lenne elvileg, de nem kenem mindennap. Dokihoz kéne menni vele, komolyabban kéne venni, sajnos halogatom. Júniusban szültem.
2017. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!