Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 12 hetesen Hajdú doktornő...

Ha 12 hetesen Hajdú doktornő lányt tippel, majd 14 hetesen a saját dokim fiút, akkor kinek lehet igaza?

Figyelt kérdés
12 hetesen Istenhegyi Klinikán Hajdú doktornő tippelt, azt mondta inkább lányos és a végén mondta, hogy nem látott fiú nemi jelleget. 14 hetesen a dokim magánrendelőjében nézett gyengébb UH-val, eléggé takarta magát a baba, "popsi-nézetből" sem lehetett jól látni, de két pillanatot sikerült elkapni elől nézetből, ahol látszott (én is láttam) kis dudort. Emiatt a dokim fiúnak tippelte. Márciusban lesz a 18 hetes az Istenhegyin, de addig is most fúrja az oldalamat, hogy kinek lesz igaza... :) Szerintetek?

2017. febr. 6. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Fogalmam sincs, az én dokim nem tippelget, akkor mond nemet, ha már eléggé biztos benne. 16 hetesen lányt mondott és végig az is maradt.
2017. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ok, szuper! :)
2017. febr. 6. 17:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú, mert az a későbbi tipp, amikor jobban látszik. Ráadásul ha van látható kuki, az eltűnni nem szokott. (Inkább nem veszik észre és előbukkan.)
2017. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Háát előző terhességemben is láttunk 14 hetesen "dudort" és fiúnak tippelték, majd 16 hetesen egyértelműen lányt mondtak. Lány lett. Úgy tudom, hogy a lány nemi szerv is ki tud dudorodni még ilyenkor. :) Ezért bizonytalankodok, főleg, hogy Hajdú doktornő elég profi. Persze aztán lehet, hogy tényleg kuki lesz az a dudor. :) Nagyon kíváncsi vagyok!
2017. febr. 6. 18:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok válaszolni a kérdésedre de ha a 18-19 hetes uh-ra is az Istenhegyire mész ott már nagyon valószinű hogy megmondják tutira.
2017. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, marcius 13-an szinten Hajdu doktornohoz. :) Megesz a kivancsisag, Kismanot tok jo lenne mar "nevesiteni".
2017. febr. 6. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Na majd ird meg, én is Hajdú drnő tippjére tippelek :)
2017. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Rendben, írok. :)

Lehet, hogy menni fogunk babamozizni még februárban a Csodabentbe a 17.hétig akciós mozira. Voltunk a kislányommal is és nagyon élveztük 16 hetesen. Igaz, ha takarja magát, akkor nem fogják tudni megmondani a nemét, de ha esetleg megmutatja, akkor arra is fény derülhet. :)

2017. febr. 7. 13:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma voltunk babamozin, be lehetett látni a lábikó közé. Kislány. :) Mutatta a szonográfus a két jellegzetes vonalat és hogy fütyi sehol. Azt mondta, hogy ez már tuti, akár vásárolhatunk rá.
2017. febr. 18. 17:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak a doktornonek volt igaza!;€
2017. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!