Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babát érezhetem?

A babát érezhetem?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok főleg ha fekszek nyomás érzést érzek a hasamban és ott azon a részen keményebb is. Kisebb mozgásokat még nem mondanám hogy éreztem. De ezt szinte majdnem minden nap.
2017. febr. 7. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En 15-16 hetesen ereztem eloszor a mozgast elotte enis ereztem furcsa dolgokat es nemtudtam eldonteni mi lehet, de eggyik este egeszen lent ereztem eloszor mintha apro kis talpacskak tapicskolnanak bent :D akkor biztos voltam benne hogy ez o! Szerintem te is rogton tudni fogod ha a mozgast erzed!
2017. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyomásérzet az szerintem nem a baba, hanem maga a terhes méh érzete. A mozgás az majd olyan remegő, vibráló érzés lesz először. :)
2017. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen éreztem először azt, hogy fekve van egy kisebb tenyérnyi dudor a hasamon. A baba volt, mert hol itt, hol ott bukkant fel. Ha változtatja a helyét a "keményebb rész", akkor az a baba.
2017. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!