Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz semmi bajom?

Ugye nem lesz semmi bajom?

Figyelt kérdés
Jött hozzánk egy kóbor macska, elette a cicáink elől az ennivalót, szó szerint azt hitte, itthon van, de mi több macskát már nem akartunk. Próbáltuk, hogy nem etettük, zavargattuk, elzárva etettem a cicáimat, de sose ment el. Ellenben idegesítette a többi cicát, sokszor nyúzta az egyik, éjszakánként meg nyávogott és nem tudtam aludni. Felhívtam állatmenhelyeket, de mindenhol telt ház van, ezért férjem megfogta, és elvittük messze, ahol kitettük. Sajnos az ölembe kellett tartanom, nagyon büdös volt, koszos kb hat percet volt az ölemben, de már nem bírtam se a szagát se semmi. Hazaérve a ruháimat kimostam, én meg lefürödtem, hajat mostam. Ugye nem lesz bajom nekem vagy a lányomnak? /kérlek ne ítéljetek el, csak válaszoljatok a kérdésre/
2017. febr. 7. 18:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod lenne...
2017. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem lesz bajod, de remélem majd egyszer téged is magadra hagynak egy számodra ismeretlen terepen mindenféle segítségkérési lehetőség nélkül. Jó példát mutatsz a gyerekednek, bántani egy ártatlan állatot...
2017. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Második! Majd, ha te nem tudsz aludni tőle éjszakánként, akkor mondd ezt. Megpróbáltam helyet találni neki, de nem volt a menhelyen, kóbor macska meg senkinek se kellett. Egyébként külön írtam, h csak a kérdésre válaszoljatok, miért kell kötekedni meg osztani az észt?
2017. febr. 7. 18:47
 4/37 anonim ***** válasza:
68%
Allatorvosnal megnezettem volna, alapos furdetes egy allatkozmetikusnal es befogadni a sajat cicaid melle. En is kismama vagyok de majdnem elsirom magam attol amit tettetek :;
2017. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nyet. Nem akartunk több macskát.
2017. febr. 7. 18:48
 6/37 anonim ***** válasza:
68%
Het macskank van jelenleg. Karacsony ota itt tanyazik egy idegen macska nalunk. Eszembe sem jutna:(
2017. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Jo latom itt mindenki nagy allatbarat, de en csak arra vagyok kivancsi, hogy ennyi ido alatt ugye nem lehetett semmit se elkapni tole?
2017. febr. 7. 18:50
 8/37 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, képzeld nálunk is vannak kóbor macskák, mivel rakunk ki enni ezért egyre több és több, ráadásul még be is húzódhatnak a hideg elől a kiskonyhába, és bizony, van hogy hangosak. Ennek ellenére nem rakjuk ki őket messzire hogy esélyük se legyen a túlélésre. De tudod, isten nem ver bottal kérdező..önző és gonosz ember vagy.
2017. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
66%
Nem vakarozol? Egy kis bolha;)?
2017. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Ti betegek vagytok o.o

Ennyi macskat minek? Az oke, hogy van egy, ketto, de azt el nem tudom kepzelni, hogy macskafarmja legyen valakinek. Nekem mar sok volt, 4 macskank lett volna igy mar, ez a 3 boven eleg.

2017. febr. 7. 18:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!