Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most terhes lennék?

Most terhes lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segítsèget kèrnèk. A barátommal voltam 2 honapja( novemberben) de nem törtènt köztünk semmi csak megujjazott. Azt tudom hogy ettöl 100% hogy nem lehetek terhes. De rá egy honapra rendesenegjött a menszeszem nem volt semmi baj. Aztán a következős honapba nem jött meg vagyis csak kèsèssel jött sde az sem rendes vèrzès hanem egèszen sötèt barna valami. Aztán elkezdtek fájni a melleim a mai napig ès a hasam szinte mimden nap fáj. De viszont ha nem vagyok terhes akkor mi lehet a baj? Lègyszi segítsetek. Nagyon fèlek.
2017. febr. 7. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Fertőzés?
2017. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt mar kiirtad tegnap vagy tegnapelott (vagy valami masik jokepessegu volt).

Menj el nogyogyaszhoz mert bar terhes nem vagy (tudod ahhoz a kukit kell bedugni) de egy hormonzavar eleg gyanus.

2017. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NEm tudom, mi a baj, de terhes biztos nem vagy.
2017. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!