Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja késik,1 negativ...

10 napja késik,1 negativ teszt lehetek terhes?

Figyelt kérdés

január 25.-én kellet volna megjönnie, január 30.-án csináltam egy tesztet délutáni pisiből, negativ lett.

1 hete görcsölgetett a hasam, percenkent jartam a wcre mert azthittem megjött, azota szurdogal a hasam, es kicsit fel vagyok puffadva. fáradékonyabb vagyok, és ingerültebb, és a pulzusom is magasabb.

tudom tudom, mennyek el orvoshos de az orvosom csak 2 hét mulva tud fogadni.szerintetek van még remény?



2017. febr. 4. 19:35
 1/8 A kérdező kommentje:
a ciklusaim 28-30 naposak!
2017. febr. 4. 19:38
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

ha a teszted negatív akkor mit gondolsz?:D

de amúgy nem lenne egyszerűbb védekezni...? mivel ezen izgulsz így gondolom nem védekezel.... megspórolnál egy rakat stresszt és aggodalmat...de a te dolgod.

2017. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretnénk babát.. :)
2017. febr. 4. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha negativ a teszt, akkor kevés az esélye, hogy baba van, esetleg késői peteérésről még szó lehet, az magyarázat lenne a menzesz késésre is.
2017. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sehol nem irtam hogy ezen stresszelek, sot remenykedek, nem értem:DDDDDDD de köszönöm a haszontalan valaszt. :-*
2017. febr. 4. 19:54
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom csak sok helyen olvastam mar,hogy van ilyen.. na de nem adjuk fel :)
2017. febr. 4. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Csinálj megint egy tesztet, sokan írják, h nekik csak 1 hét késés után mutatta. Te 5 nap után csináltad, talán most pozitív lesz. Ha negatív, akkor szerintem nem vagy terhes, lehet, h most nem volt peteérésed.
2017. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Hosszabb ciklusok miatt később volt peteérésem így nekem is 5-8 napnyi késés mellett is negatív volt, de tüntetek voltak.

4(!) tesztet játszottam el, mind negatív lett. Aztán kb 2 hétnyi késés után mondta a férjem hogy teszteljünk egyet na és akkor pozitív lett! :) Szóval simán lehet 1-2 nap múlva pozitív is.

2017. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!