Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba mozgásakor vannak...

A baba mozgásakor vannak fájásaim,2 óra alatt kb négyszer volt amikor erősebben rúg a pici.36. héten ez normális vagy a szülés jele lehet?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szülsz. Kicsi a hely neki már és rúgja a szerveidet. Ha fájás lesz azt észre fogod venni..
2017. febr. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy észre fogod venni a szülés valódi jeleit. A méhizomzat ilyenkor a vége felé már lehet "ingerlékenyebb", de az még csak a készülődés jele, eltarthat hetekig is.
2017. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén a 36 héten vagyok, rendszeresen vannak keményedések, főleg este, éjjel. Ez nekem még biztosan nem az, már szültem, és tudom, az milyen. Ha már nem csak a méhedet érzed megfeszülni, hanem a gerinced aljábol, a derekad hátsó részéből jön a nyomás, ami lefelé irányul a méhszáj felé, kb az lesz már a fájás. De lehet, hogy az is jósló, jön egy néhány, aztán leáll. Legalább 40-45 mp-ig tart.

Ezeknek kell rendszereződni, azaz ismétlődő módon egyre gyakrabban jönni.

Én is aggódom sokat, mert faros a babám, és nem kellene beindult szüléssel kórházba kerülnöm.

2017. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nekem lefordúlt már de szerintem nektek is van még rá idő,úgy tudom az utolsó pillanatig is lefordúlhat. További jó babavárást és egészséget nektek.
2017. febr. 4. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!