Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgások. Nálatok is...

Magzatmozgások. Nálatok is volt ilyen "kimaradás"?

Figyelt kérdés

Kb. a 14. héten éreztem először a babát. Ma vagyok 20+6 hetes. Az utóbbi másfél hétben már minden nap éreztem a magzatmozgásokat, sokszor elég intenzíven (pl. este), de napközben is többször "bejelentkezett".


De tegnap dél óta kb. nem érezem, akkor is csak egy picit mocorgott csoki evés után, épp hogy éreztem. Azóta semmi... se este, se reggel. :( Kezdek aggódni.


Pénteken voltam délelőtt UH-n. Szombaton még aktív volt.

Holnap este megyek a dokimhoz.



2017. febr. 6. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Én 12 héttől érzem. 15ig folyamatos volt, majd onnan volt egy 2 hetes szünet, amikor csak nagy ritkán éreztem és akkor is csak enyhe mozgást. Van ilyen, nem kell rajta túlzottan aggódni, de az orvosodnak nem árt megemlíteni.
2017. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 20. hetet kezdtem, és csak reggelenként érzem, fekve, ébredés után.

Egyél pár kocka csokit, attól fel szoktak élénkülni.

2017. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem is tudom, eszembe se jut parázni ezen, 19 hetes vagyok, kb. 1-2 hete érzem, hogy rugdos, aranyos de, szerintem ilyen pici magzat ha a másik irányba rugdal nem lehet érezni. A magzatmozgásokat kb. a 30 x.-dik héttől kell figyelni, mert olyankor már kicsi a helye és jól érezhető a mozgása.
2017. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Amúgy is kettősfront van, a kisfiam ilyenkor nyugisabb volt, félidő körül volt mikor egész nap nem éreztem. Most a lányommal vagyok 19 hetes és pár napja egész nap nem éreztem, pedig már naponta többször is szokása bejelentkezni.
2017. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, du. éreztem, hogy 1-2-t rúgott, picit megnyugodtam, de ennél sokkal-sokkal aktívabb szokott lenni, mint írtam, már elég rég éreztem az első mozgásokat, de az utóbbi hetekben minden nap, és nem csak akkor, ha feküdte. A dokinak azért megemlítem holnap.
2017. febr. 6. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!