Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi az esély a...

Szerintetek mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Segítsetek . Álltalában 19.én mindíg megjött 2 honapja késet..( 19.e helyett azt következő honap 2.án volt menzeszem )

A mult honapban nem jött meg a menzeszem.. ma tapasztaltam úgymond barna folyást . Párommal már vagy 5 hónapja nem védekezünk.. babát szeretnénk. Mennyi lehet az esély hogy terhes lehetek? A fejem ritkán de fáj.. a mellbimbóm eléggé érzékeny egy jóideje.. volt párszor hogy reggel és este hányingerem volt de nagyon minimálisan.. pár napja a melegtől rosszul voltam .. nagyon hányingerem lett.


2017. febr. 8. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
50% - vagy igen vagy nem. Terhes vagy vagy hormonzavar all a hatterben. Jo lenne nogyogyaszhoz menni.
2017. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teszt?
2017. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tesztek negatívak... azóta sincs semmi
2017. febr. 8. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalam a pcos okozta a hansonlo dolgokat. Lehet nincs peteeresed minden honapba es azert nem jon meg vagy kesik. En elkezdtem merni a homet hogy tudjam van e peteeresem es ha van akkor mikor . Igy nagyon hamar sikerult a baba
2017. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!