Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon meddig lesz így? 13 hetes

Vajon meddig lesz így? 13 hetes

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1hete voltam 12hetes uhn amin mindent rendben találtak. Ma be kellett jönnöm sztkba a dokihoz annyira görcsöltem meg pici barnázásom volt tegnap.

Elküldött uhra a babával minden rendben viszont a lepényem alsó fele a méhszájamat éri. Úgyhogy táppénz fekvésre ítélt.

A kérdésem az lenne hogy aki hasonlóan volt, van annak hogy alakult, felhúzódott vagy ottmaradt...



2017. febr. 8. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is érte a placenta a méhszájat 13 hetesen, el voltam tiltva a nemi élettől és a nehéz cipekedéstől, én fekvésre nem voltam ítélve, 18 hetes genetikai ultrahangra már feljebb húzódott teljesen.
2017. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

17 hetesen kezdődött... Feljebb ment azóta biztosan, de konkrétan senki nem nézte. Annyit kérdeztek, h volt e vérzés, barnázás.

Azóta nem volt, ebből is gondolom illetve abból,h a méhlepény most felső és mellső fali.

34 hkm

Kitartás!

2017. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a 16. hétig hátul mélyen tapadt. Kímélő életmód volt a javaslat, nekem nem kellett feküdnöm de általában feküdtem, nehogy baj legyen, meg nem lehetett házaséletet élni, meg emelgetni, de én csak 2x barnáztam nagyon enyhén a 8-9. heteken, meg nekem nem érte el a méhszájat, csak közelítette 1cm-re. 21.hétre mellső fali jó helyen tapadó lepény lett belőle. Szóval nekem tökéletesen felhúzódott.
2017. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

szia!

Nekem is felhúzodott, ahogy nőtt a méhem! Nekem már volt egy császárom, a második programozott volt, és azt mondta az orvos, van akinek teljesen fedi, és mégis kihordja a terhességet, max. a végén császár lesz! Szóval ne aggódj, épp hogy érinti a méhszájat tuti feljebb csúszik!

2017. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam is mélyen fekvő lepény van és többször véreztem, bár érdekes az én dokim állítja, hogy a kettőnek nincs köze egymáshoz. Azt mondják, hogy 20. hét környékére már "felcsúszik" jó esetben.
2017. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. febr. 8. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is ez a helyzet, mellsőfali mélyenfekvő lepényem van. 22 hetesen még nem mozdult, sajnos, de az orvos szerint van rá így is esély a későbbiekben. Nekem gyakran va pecsételésem, általában reggel, wc után. Többször rohantam az orvoshoz, akihez mire odaértem és megvizsgált, már semmi jele nem volt, ha nem mondom, ő nem is veszi észre, azt mondja. Azt mondta, ezek a pecsételések akár végig is kísérhetik a terhességem, amíg nem vérzek erősebben és görcsölök, addig ne aggódjak,persze ezt könnyű mondani... Házasélet tiltott és bizonyára ne erőltessem meg magam, de egyáltalán nem kell feküdni, igaz, é önszorgalomból pihenek, amennyit tudok, de egy 2,5 éves gyerek mellett, ez tökéletesen nem kivitelezhető. Bízok az orvosomban, hogy tudja, mikor mi a teendő, és reménykedek a legjobbakban. Te még sokkal fiatalabb terhes vagy, biztosan hamar helyre állnak a dolgok, a legtöbb esetben így van, és még én is reménykedek, hogy a 30-32. hétre feljebb megy, lassan töltöm a 24-et. Bocsi, ha hosszú voltam.
2017. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ötös válaszolótól esetleg megkérdezhetem, hogy a te orvosod mivel magyarázza a többszöri vérzést-pecsételést? Az enyém szerint ilyenkor egy mikroerecske reped meg valahol..
2017. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, 5-ös válaszoló vagyok. Sajnos nem igazán tudja megmagyarázni a vérzéseimet az orvos, sőt Ő igazából azt mondta, hogy szerinte nincs is köze a mélyen fekvő lepényhez... Ez utóbbiban azért én nem vagyok biztos. Legjobb, amit tehetek, hogy amennyit tudok ágynyugalmon vagyok.
2017. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 5ös. Köszi a választ. Sajnálom, hogy veled is ez van, de néha jó sorstársa találni. Nekem gyakran van, pecsételésem, megfigyeltem, hogy esetleg idegeskedéstől, aminek következménye a keményedés, vagy attól jön elő, ha pl.aznap sokat ettem, és fel vagyok puffadva, érzem, ahogy feszülnek estére a dolgok, akkor reggelre valószínű a dolog, vagy még a nagydolog is ludas néha.

Kedves kérdező, ne haragudj, hogy a te kérdésed közepette beszéljük ezt meg :D

2017. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!