Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tartalmazzon az a csomag,...

Mit tartalmazzon az a csomag, amit szülőszobára viszek? Más akkor, ha császár, és más ha természetes szülés?

Figyelt kérdés
Szinte semmi nem jut eszembe. Az elsőnél kaptam hálóinget, és feküdnöm kellett. Enni/inni nem lehetett.
2011. máj. 28. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!!!

Természetes szülésem volt, így arról tudok véleményt írni! A lényeg (szerintem),hogy külön csomagot vigyél a vajúdás,! Mert sohasem tudhatod, meddig tart ez az állapot! (én másfél napot vajúdtam)! Szóval nem árt ha van nálad: vastag betét (magzatvízszivárgás esetére),törlőkendő, ásványvíz, papucs (külön a tusoláshoz is), műanyag pohár,papír zsebkendő, WC papír,tusfürdő, hálóinget nekem is adtak, de szerintem jobb ha viszel a biztonság kedvéért, ami még nagyon fontos: A TERHESSÉGI PAPÍRJAID, 3 HÓNAPNÁL NEM RÉGEBBI APASÁGI NYILATKOZAT VAGY HÁZASSÁGI ANYAKÖNYVI KIVONAT, TB KÁRTYA, SZEMÉLYI IGAZOLVÁNY ÉS LAKCÍMKÁRTYA! Ha apás szülésre készülsz, meg kell venni a kispapa csomagot (1000-4000 Ft, különbözőek vannak)!Ja, és még azt is hallottam, ha epidurális érzéstelenítést szeretnél akkor előre meg kell venni az epidurál csomagot, amit az orvos felír és orvosi műszeres boltban tudod megvenni! Én most kérdeztem az orvosomat,de ezt Győrben nem kérik (2.gyermekemet várom)! Remélem tudtam segíteni!

2011. máj. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még nem tudjuk milyen szülésre készülünk. Az első császár volt, a mostani baba meg eddig faros volt, kedden talán közelebb leszünk ahhoz, hogy megtudjuk, akkor megyünk a 36. heti UH-ra.

Sajnos nálunk egyébként sincs lehetőség epidurálisra, uh ezt kihagyhatom a csomagból, az tuti.


Köszi szépen a választ! :)

2011. máj. 29. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!