Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a méhszáj érték ad okot az...

Ez a méhszáj érték ad okot az aggodalomra: 3.1.1. 0?

Figyelt kérdés
34+2 hetes vagyok. Doki nem mondott semmit,csak itthon néztem rá a leletre, és ahogy olvasgattam a Net-en megijedtem. A baba uh mérete alapján 35+2

2017. febr. 11. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen normális érték.
2017. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Most néztem, első babánál 3.0.0.0 volt végig :O
2017. febr. 11. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Második (harmadik, stb.) gyereknél egyre hamarabb kezd el a külső méhszáj nyílni, ez természetes, ezért nem kell aggódni.


A belső méhszájad teljesen zárt, nálad ezt kell figyelemmel kísérni (amúgy is ez a lényeg), a külső méhszáj már "tölcséresedik", készül a szülésre. Nálam is így volt a másodiknál, a harmadiknál meg főleg. :)

2017. febr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! Kezdek megnyugodtam :-)
2017. febr. 12. 07:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért 34 hetesen nem teljesen normális hogy nyílik a méhszáj.

Pihengess,pár hétig még ne szülj.

Az h most nagyobb az genetika.Vannak akik 2,5kgval és vannak akik 4,5kgval születnek.

Nem a méret a lényeg hanem a fejlettség!Lehet ő már 3,5kg ha még csak 34hetes a tüdeje fejletlen!

2017. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ! 2 naponta járok nst - re. Igyekszem pihenni is.


Értem amit írsz, viszont szív ultrahangos doki mégis azt mondta, h akkor van a legnagyobb esélye, ha legalább 3,5 kg-mal születik. (sajnos műteni kell)

A másik csak annyit h a 38dik hétig húzzam ki.

2017. febr. 14. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!