Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4 hetes terhes vagyok. Ez...

6+4 hetes terhes vagyok. Ez normalis fájdalom lehet?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban tapasztaltam először hogy fáj a hüvelyem.. azon belül is a méhszájam.legalábbis érzésem szerint. Néha tompán nyom néha nyilal. Tartott egy fél órát aztán aludtam tovább de most megint fáj. Elég kellemetlen. Első terhesség nem tudom kell e aggódnom?

2017. febr. 12. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálam ilyen nem volt , fel ha lett volna én biztos hívtam volna a terhes gondozó orvosomat :) ! Szerintem te sem vesztenél vele semmit ha rá kérdeznél az orvosodtol :)
2017. febr. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted felhívhatom a dokit vasárnap? Vagy menjek be a kórházba?
2017. febr. 12. 06:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondozásra mèg nem küldtek el. 8hetesen megyek vissza a dokihoz. És utána jönnek ezek szerintem.
2017. febr. 12. 06:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél be Magne B6-ból maximális adagot 3x2 pár napig. Amíg nincs görcs meg vérzés, addig normális.
2017. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Vegül nem hívtam a dokit. Csökkent a fájdalom más panaszom nem volt. Èrzem még azért. Holnap valószínű hogy felhívom. Közben arra is gondoltam hogy lehet felfáztam :/ vagy valami fertőzés.
2017. febr. 12. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? :)!
2017. febr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden rendben. Lassan a 9ik hétben járunk :) pulzál a pici szíve! Úgyhogy boldogság van.
2017. febr. 27. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!