Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi esely...

Szerintetek mennyi esely arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kicsit ketsegbe vagyok esve, hulye voltam. Hulyek voltunk. Talalkozgatunk egy ferfival, akivel legutobb lefekudtem es elelvezett bennem ugy, hogy egyaltalan nem vedegekztunk. Epp menstruacio utan voltam, szoval a ciklusom kb. 8-9. napjan. Endometrikus cisztam van, ami miatt eleg hosszuak a ciklusaim es mindig mas (pl. neha erzzek peteerest, neha nem, neha verzek olyankor es dduzzad a mellem, neha nem), valamint hatrahajlo mehem, dohanyzom es mostanaban gyakran ittam is. Mindezeket figyelembe veve, szerintetek lehetseges-e, hogy a beagyazodast erzem most, vagy csupan egy erosebb felidos megnyilvanoulas? A 17. napon vagyok, ami kb a ciklusom fele. Merevek es feszulnek a melleim es egesz nap verezgetek, az utobbi napokban pedig rettenetesen kivanos voltam szexualisan is es szenhidrat tekinteteben is. Ha terhes lennek, ez lenne az elso het, lehetseges, hogy mar ennyi minden tortenne ekkor, vagy csupan raparazok? Nektek mik a tapasztalataitok? Nagyon nem akarnek gyereket, foleg igy, cisztaval.

2017. febr. 12. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
50-50% az esélye, de az, hogy egy hetes terhességnél kívánós legyél kajára: 0%=kizárt ilyenkor a terhes tünet. Persze, sokak már nem várt előtt kívánósak és émelyegnek is, de ők is beképzelik, akárcsak te.
2017. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!