Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert csip, eg szex kozben?

Miert csip, eg szex kozben?

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok. KlionDt hasznaltam, vegig csinaltam. A ferjem a tablettat szedte+canesten kenocs.(Bakterialis fertozesre kaptam)

Semmi tunetem nincs, nem eg, nem viszketek, folyasom sincs.

Viszont tegnap egyutt szerettem volna lenni a ferjemmel es mikor berakta akkor elkezdett csipni. Kivette rogton elmult, es most sincs semmi problemam.

Eddig sem nagyon tudtunk egyutt lenni amugy, mert nekem kellemetlen volt, fajt kozben.



Most ez miert van? Valaki volt igy? Nem gyogyultam meg attol a 10 huvelykuptol? Vagy valami mas van a hatterben?

Hetfore kaptam idopontot a dokihoz.



2017. febr. 13. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy indiszkrét vagyok: elég nedves a hüvelyed?
2017. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

En is gondoltam mar ra, hogy huvelyszarazsag. Igazabol sokkal nedvesebb voltam akkor, mikor meg nem voltam terhes!

A huvelyszarazsag is okozhatja ezt az egest?

2017. febr. 13. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Klion után használnod kellene valamilyen tejsavas hüvelykúpot, mert most a jó bacik is kihaltak a hüvelyedből és így a fertőzés is visszajöhet vagy hüvelygomba alakulhat ki.
2017. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit viszont nem értek: a Canesten hogy jött képbe bakteriális fertőzésre? Az egyértelműen gombára való...


Egyébként meg próbáljátok meg síkosítóval, és ha azzal is fáj, akkor menj vissza a dokihoz.

2017. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!