Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok, és ma reggel...

36 hetes vagyok, és ma reggel arra ébredtem, hogy nagyon fáj a torkom, és folyik az orrom. Elég náthás lettem, de lázam nincs. Nem baj ez, nem lesz baja a babócámnak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

vegyél a patikában oscilloccoccinumot, vagy homeovox-ot.

Homeopátiás készítmény, nem árt a babának.

2008. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos sokan megfázunk a terhesség alatt, de a babának nem lesz baja, főleg ha nincs is lázad. Ilyenkor a 'népi'gyógymódokat ajánlják: hársfavirág tea, sok mézzel, C vitamin, stb. Én már 1 hete küzdök a náthával, most kezd javulni a helyzet. Nekem az volt a legrosszabb, hogy nem szabad a hagyományos orrcseppeket használni, a Sterimar tengerisós vizet ajánlotta a védőnő, de az nem sokat használt.

Szerintem ne szedj semmilyen gyógyszert, (biztos, ami biztos...), hiszen nem lehet olyan komoly a baj, ha nincs lázad. Jobbulást!

22 hetes kismama

2008. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szervezetünk mindenképpen küzd a betegség ellen.Kisebb nagyobb sikerrel!Ezeket a természetes védekezési módokat átadjuk ilyenkor nekik.Szóval ha megszületik már tud védekezni ellene a kicsi.Amíg nincs magas lázad addig old meg valahogy gyógynövényekkel!Ha már van lázad akkor beszélj orvossal.Persze azt is tudni a láz nem mint a szervezetünk védekezése.Egyszerűen kiégeti(vagy legalábbis megpróbálja)a kórokozót!Ezért is mondják,hogy nem kell azonnal csillapítani a lázat.Persze itt max 38.5C beszélek.Az ennél magasabb már igényli a gyógyszert.Addig meg hűtőfürdő izzadás stb..
2008. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi előbb elrontottam ezt a sort:Persze azt is tudni kell a láz nem más mint a szervezetünk védekezése
2008. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én is nagyon meg voltam fázva.Igyál sok teát meg pihenjél és melegbe legyél jot tesz ilyenkor!!!Ne szedj semilyen gyogyszert,vannak torok fertőtlenítők azzok közül válaszál.Gyogyulj meg minél hamarabb!!!!36 hetes kismama
2008. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En 3 napig kuzdottem ellene...eredmennyel...a torokfajas 1 nap utan szinte teljesen elmult=rengeteg MELEG citromos tea es facsart narancs le+jo foghagymas piritos reggelire es uzsonnara.....+1 Tantum verde cukorka....orrdugulasra kamilla teas parolas(nem sokaig!)+ugyan csak a tengeri sos orr csepp,aminek szerintem is minimalis a hatasa,de jobb mint a semmi.

Jobbulast!

31 hetes kismami

2008. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!