Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki trombophilia...

Volt valaki trombophilia vizsgálaton? Lenne pár kérdésem

Figyelt kérdés
Mikor lehet oda menni? Befolyásolja az eredményt bármilyen gyógyszer szedése illetve műtét!
2017. febr. 15. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van beutalód.

Vagy arra gondolsz, hogy éhomi vizsgálat? Nem az, a nap bármely szakában leveszik.

Igen, bizonyos gyógyszerek igen. A lista hosszú, de minden aminek a betegtájékoztatójában a véralvadást megemlítik. Pl. aszpirin.

A káliumfogyasztást se szabad túlzásba vinni.

2017. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a műtét? 2 hete műtőttek és emiatt csak 8 hét múlvára adtak időpontot! Ez kicsit furcsa nekem,mert egy másik laborban azt mondták a műtét nem befolyásolja az eredményt
2017. febr. 15. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Adtak be közben gyógyszert? Véralvadásgátlás?

Am ez azt mutatja van e rá hajlamod, szóval sztem annyira nem akutt hogy baj legyen az a pár hét, biztos van oka hogy így kell menj

Nekem viszont az eredmeny nagyon sokára lett meg

2017. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden műtét növeli a trombózis esélyét, főleg ha hosszú és utána is ágynyugalom az előírt. Pont ezért szoktak alacsony molekulasúlyú heparin adni a veszélyeztetett csoportnak műtét után. Valószínű a labor ezzel számolt (nekem szülés után is 6 hétig kellett szúrnom magam).
2017. febr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Missed ab műtét volt,az nem számit nagy műtétnek,feküdnöm sem kellett utána és én úgy tudom váralvadásgátlót sem adtak!
2017. febr. 16. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodj már le! Nem kell az indokolatlan felkiáltójel.

Műtét ide vagy oda, akár indokolt, akár nem, ekkorra adtak időpontot és kész. Ha nem tetszik felhívsz egy magánlabort, elrebeged a gondod és kiperkálsz ~40 ezret a vizsgálatért. Kb. ennyi, ha nem csak Leident néznek.

2017. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nyugodjak már le? Teljesen normális kérdést tettem fel,gondolom ha valaki feltesz egy ilyen jellegű kérdést akkor csak érdeklődni szeretne hátha valaki volt hasonló helyzetben! És undorító hogy beleszólsz és leüvöltöd valaki fejét teljesen idokolatlanul! Ha meg értelmeset nem tudsz szólni és a feltett kérdésre nem tudsz értelmes választ adni akkor inkább ne is irj semmit,nem kötelező hozzászólnod olyan dologhoz amihez nem értesz!
2017. febr. 16. 15:46
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj egy kis netetikettet!
2017. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!