Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam a 18 heti kotelezo...

Voltam a 18 heti kotelezo uh-n es vizsgalaton. Most eloszor magandokinal akihez innentol jarni fogok. De otthon vettem eszre h nem pecsetelt bele a kiskonyvembe a vizsgalatnal. Utolag potolni fogja?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog bele pecsételni, adnia kellett egy leletet a vizsgálatról hogy mik a méretek a babának meg a méhszáj érték van rajta
2016. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen az meg van. De mikor az elso trimeszterbe mentem meg sztkba akkor ott belepecsetelt a doki a kiskomyvbe a 12 hetes uh-nal. Akkor fogadott orvos nem is pecsetel oda?? En ezt nem is tudtam.
2016. nov. 19. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magánban nekem soha sem pecsételt bele. Kitöltötte a kiskönyvben a rá vonatkozó részt és ennyi. Mindig megnézi, hogy mit írt a védőnő bele de ő még soha nem írt bele, nem az első terhességem viszi végig.
2016. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 2 leletet kaptam összesen a 2 genetikai UH-ról és akkor semmit nem írt a kiskönyvembe. A többi alkalommal a kiskönyvbe írt mindent és akkor pecsételt is de akkor meg nem volt lelet. Amúgy ezzel senki se kötekedett.
2016. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked nem kell a magán doki mellett sztk-s terhesgondozasra járni?

Én is magánba járok, de e mellett havonta terhesgondozás, annyi "engedmény" van h ott nem vizsgálnak. De uh-t mindig csinál a doki. Onnan vannak a pecsétek .

2016. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi akkor megnyuhodtam.
2016. nov. 19. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő hiányolta a pecséteket, mert a magándokim sohasem pecsételt bele (adott külön leletet a genetikai és egyéb kötelező ultrahangokról). Egyszer megkértem, hogy nyomjon bele néhányat, akkor megcsinálta. Egyébként szülés után adott egy külön igazolást, hogy megjelentem a kellő számú vizsgálaton...ezt adtam le az anyasági támogatáshoz.
2016. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!