Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha nem mozgott a baba az...

Baj, ha nem mozgott a baba az ultrahang vizsgálat alatt?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok. A 12 hetes ultrahangon nagyon aktív volt, alig lehetett lemérni. Most viszont meg sem akart mozdulni... Az orvos nem mondott rá semmit. Végigaludhatta az egészet? Vagy gond van? Másnál is volt már ilyen?
2017. febr. 16. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha az orvos nem mondott semmit, akkor nincs baj.

Nezd, miert gondolod, hogy megtortenhet olyan eset hogy a doki nem mondja hogy baj van de Te gyakorin rakerdezel es egy netezo idegen azt mondja uristen baj van?

2017. febr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, aludt.
2017. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 30.héten volt ilyen, 4D ultrahangnál. Nem nagyon mozgott, és az arca sem látszott, ezért oldalra fektetett a doki teljesen, hátha felébred a mocorgásra. Nehezen, de végül megmutatta magát.


CTG-n pedig szintén volt egy ilyen eset, és ilyenkor nyugodtan lehet enni a vizsgálat előtt egy kis csokit, pár korty colát. Az kicsit felébreszti a picúrt.

2017. febr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem bízom meg, abban, hogy nem mondott semmit az orvos; mert nem a sajátom volt (szabin van). A doki eleve nem örült a 'plusz feladatnak', hogy még engem is meg kell néznie. Szóval nem volt bizalomgerjesztő a viselkedése... Sajnos van ilyen (és sajnos nem is olyan ritka).
2017. febr. 16. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem délelőtt mindig csendes pihenőt tartott (miután megszületett ez így maradt) persze délelőtt volt mindig minden vizsgálat, az uh az lényegtelen volt ebből a szempontból,de a ctg folyamatos szívás mert ehettem én bármit meg volt amikor még a hasamat is elkezdték rángatni,de esélytelen volt,így mindig mehettem vissza délután.....nah akkor viszont az volt a bajuk,hogy túl aktív.
2017. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy nem örült a plusz munkának még az ő neve/pecsétje kerül a vizsgálati lapra. Nem teheti és nem teszi meg, hogy valami baj van és nem szól.

Kihagyta a kedveskedést, hogy "Jaj kismama alszik a pici babuci, milyen cuki a kis arca stb.", amit a saját dokidtól megkapsz. Ne aggódj, semmi baja a babának. :) Amúgy az én kislányom is átaludta a 18. heti UH-t csak a végén mocorgott picit, holott a 12. héten ficánkolt.

Nyugalom, nincs semmi baj. :)

2017. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!