Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ha még nem ismeritek...

Kismamák! Ha még nem ismeritek a babátok nemét, van kedvetek ehhez a teszthez?

Figyelt kérdés
Csak azok írjanak légyszi, akik szeretnék ezt szórakozásból kipróbálni. Lényege: ha szódabikarbónához, majd külön pohárban hypo-hoz öntünk vizeletet, akkor ha sörszerűen felhabzik fiú lesz, ha pezseg mint a Sprite, akkor meg lány. Én ma 14 hetesen mindkettőt megcsináltam, mindkettő csak pezsgett. Eszerint lány lesz. Ha pedig megtudnánk az uh-on is a nemét, akkor ezt megoszthatnánk egymással. Szóval? Valaki?

2017. febr. 16. 10:29
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy tudom, hogy 16 hét felett érdemes próbálkozni ezzel. De hét mindegy, úgy is csak móka. Én is megcsináltam, lányt mutatott, és az UH szerint is kislány. Úgyhogy úgy néz ki, nálam bejött.
2017. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Gratulálok!És te csak a 16. hét után próbáltad ki a tesztet, vagy előtte is?
2017. febr. 16. 11:52
 3/50 anonim ***** válasza:
29%
Utána. És reggeli első pisivel, hogy jó koncentrált legyen.
2017. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
70%

1. csak delutanibol ajanlott. Tobb helyen is levan irva. Pont h nem szabad tul koncentralt legyen a vizelet (nem tudom miert)

2. Igen a 15-17het korul erdemes eloszor kiprobalni.

Èn par napja 16hetesen 5naposan csináltam, fiùt mutat, nagyon pezseg! :) kiváncsi leszek.

A lànyomnál " bejött" , de poènból csináltam èn is, meg kìvàncsisàgból!! :)

2017. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
95%

Na csak, hogy követni tudjalak titeket mindjárt megcsinálom :)

17 hetes vagyok és 2szer mondtak fiút.. Megcsinálok ezt a "tesztet" és leírom mit mutat :)

2017. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj ra h a pisit ontsd az egy evokanalnyi szbikarbonara.:) :) kivancsi vagyok!:))
2017. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretek játszani.. Kipróbálom. :) Pontosan mennyi víz és mennyi szódabikarbóna?
2017. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%
Jaaa, nem víz, vizelet... :D Hát ezen most jót nevettem. Akkor mennyi hypo-ra öntsem és mennyi szódabikarbónára?
2017. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
91%
Egy lapos ek szodabikarbona es a vizeleted. Irjatok be youtubra. Baba neme teszt. Vmilyen szabina elvegezte elmond a videoban mindent. :)
2017. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
91%
Hyposat is megcsinalta a csajszi. Meg a lilakáposztásat is. Èn azokat nem, a csajnak bejott. Kesobb bejelentette, hogy fia lesz!:)
2017. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!