Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon durva székrekedésre...

Nagyon durva székrekedésre mit vegyek/szedjek? Figyelek a rostbevitelre, sok folyadékot iszom. Vasat nem szedek.9 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés

2017. febr. 18. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Magnosolv.

Próbáltam a Mira vizet, hát, pár nap múlva abbahagytam, mert állandóan éreztem, hogy kell de nem sikerül. Volt mikor másfél hét után annyira elegem volt, hogy megittam 2 tasak Magnosolvot egymás után, annak volt is hatása. De lehet neked segítene a Mira víz!

Házi szerek közül a szilvalekvárt próbáltad már?

Egyébként szedsz progipótlást? Nekem mindkét terhességemnél kellett, első babámnál a székrekedés teljesen megszűnt mikor elhagyhattam (utolsó 2 hónapban visszajött), most is csak most az étkezésre azért nagyon oda kell figyelnem.

2017. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt nem volt, de szülés után az egész lenmag-mustármag keverék vákt be, reggel 1-2kiskanálnyi szárazon, nem vízben keverve, aztán ittam rá egy pohár vizet.
2017. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél szenvedtem a székrekedéssel az 5. héttől. Bármit de tényleg bármit csinálhattam, ehettem, ihattam, egyedül az idő segített. 15-16. hétre abbamaradt.
2017. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mira víznél kicsit "ütősebb" a Hunyadi János gyógyvíz. Tuti siker, csak könnyű túllőni a célon!
2017. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup,nyugodtan lehet terhesen szedni, nekem bevált.
2017. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség alatt 2szer volt nagyon durva székrekedésem. A másodikkal 2 órát szenvedtem és semmi nem segített még a forró zuhany sem. Undorítónak fog hangzani, de volt itthon vékony orvosi gumikesztyűm. A többit rakd össze. Szó szerint éreztem a lányom fejét minden egyes nyomásnál, végül eltaláltam egy jó pozíciót és egy nyomással megszabadultam a nem kívánatos és ököl nagyságú bálsártól. A 38.héten meg mentem császárral szülni...
2017. febr. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak az idő segit. Van h egy hétig minden oké aztan 2-4 napig nemtok wczni. Szerintem ne erőltesd!
2017. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem segített egyik házi praktika sem mikor terhes voltam. Hunyadi gyógyvízből megihattam egy fél litett, semmi. Hashajtók közül semelyik semmilyen dózisban...aztán férjem gyógyszerész rokona ajánlotta a glicerin kúpot.
2017. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Folyt: Azt mondta nyugodtan használható. Három perc és segített. Semmi más. A szülés után (császár) is ez segített h beinduljon.
2017. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!