Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismami vagyok, ma...

6 hetes kismami vagyok, ma meg 2 napja rozsaszines keves folyasom volt (görcs es fajas nelkul). Ez mitol lehet? Kezdjek el aggodni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia !

Mostanában kellene megjönnie ? Mert nekem is volt iylen a 8 hét környékén, mikor meg kellett volna jönnie...aztán egy nap, sokat pihentem, feküdtem, szinte semmit nem csináltam, csak ágyban olvasgattam, és elmúlt..Aztán azt hittem, hogy végre megúszom a következő hónapot, mert ugye azt mondják az elején természetes,egyes nőknél,hogy a hormonok nem álltak még be...és ezért van! Nekem sem volt görcs, se erős színe...Ne aggódj...

Aztán mégis csak előjött..ismét a 11-12.hét környékén, szintén akkor mikor meg kellett volna jönnie...de sajnos nem egy napig tartott, hanem 1 hét, miután elmentem az orvoshoz,(én külföldön vagyok jelenleg...és itt eléggé hanyagok...többször kell menni, hogy végre megnézzenek) szóval, végre elértem ,hogy megvizsgáljanak, mert egy hétig rózsaszínes folyásom volt, és idegesített, hogy honnan jöhet !És kideült a méhszájsebem újúlt ki és az vérezget, szivárog, ami ugye beszínezi a folyást ! Tehát nézesd meg magad minél előbb, hogy megnyugodj, hogy onnan jön-e ? Vagy lehet csak a hüvely falad érzékenyebb a hormonváltozásokra, és az vérezget... !De amíg nincs görcs, nem fáj sehol, és nem erős piros, nem kell aggódni, de mindenképp nézesd meg és megnyugszol !

Üdv, 14.hetes, most már minden renben, Kismami :)

2008. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok ismét, bocsi az elején összemostam a mondani valómat, egy napig volt csak anno...és pihenni nagyon tanácsos ilyenkor,meg magnéziumot szedni, nehogy az izmok görcsöljenek ! Szóval ezek a dolgok lehetnek..ezért mindenképp ki kell zárni a dolgot, hogy méhből jön-e ?Ezért minél előbb konzultálj az orvosoddal, de ne aggódj, én is szét aggódtam magam, amíg meg nem tudtam, végre, hogy "csak" ..(ennek sem örülök, hogy kiújúlt, de nekem találtak gombát is a vizsgálat során,amit amúgy én már 3 hete kértem, hogy nézzenek meg , vegyenek kenetet,mert nem tetszik a folyásom.... és sajnos eddig fajult, hogy az már gyulladásba hozta a m.szájamat, és tuti a kettő összefüggésben is van egymással, "kisebesítette a nyálkahártyát, ami terhesség előtt már végre rendben volt, elmúlt...)..a méhszájsebem vérezgetett !Ez 2 hétig tartott, de mivel kaptam rá Canestent, szépen lassan, abba maradt 2.hét végére :( !Szóval ne aggódj, felesleges..én már ezt átéltem, tudom milyen rémísztő, de nézesd meg, és megnyugszol !

No, vége....! :)

2008. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, még valami ! :) Én napi 500 mg-os, C-vitamint, néha 1000-t is beveszek, ezek erősítik az érfalat, és ez is sokat segít ilyen "vérezgetéseknél ", meg a pihi, semmi emelés, nehéz dolog csinálás, stb..és nekem sexet sem tanácsoltak...:( ezért én már kezdem lassan megszokni ;) !
2008. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem akarok rádijeszteni, de én 8 hetesen pecsételtem egyetlen egyszer és kevés ideig, másnap mentem is a dokihoz aki azt mondta semmi baj pihizzek sokat.Úgy is tettem, 9 hetesen egyik pillanatról a másikra minden előjel görcs stb nélkül elkezdtem vérezni amit ugy vettem észre hogy kiementem a mosdóba pisilni.Elmentünk rögtön a kórházba és a baba nem élt, leállt a szíve.Fordulj orvoshoz, ez lehet normális vérezgetés ha it az ideje a mensinek, de akár lehet más is ahogy nálam.Sok szerencsét és egészséget nektek.

2008. okt. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!Tenyleg sokat segitettetek!Remelem nem lesz semmi, most foleg pihengetek amig eljutok valami dokihoz...Sajnos en is kulfoldon elek es itt eleg furcsa a rendszer...eddig mar 4 orvosnal jartam kulonbozo pecsetekert,de meg egy sem kerdezte meg hogy ugy egyebkent hogyan erzem magam...Na mind1,nem adom fel!
2008. okt. 11. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a hormonváltozás miatt lehet.

Nekem anno azt mondta a dokim, hogy amíg nem vérzek, nincsenek görcsök, addig nem kell aggódni.

Azért menj majd el dokihoz, nézzen meg UH-n a biztonság kedvéért, de tuti nincs baj!

2008. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Idokozben talaltam egy uj orvost, remelem mar veglegeset, szerinte is hormonalis problema. Hetfon megyek vizsgalatra es addig is adott egy progeszteron tartalmu gyogyszert!

Megegyszer koszi mindenknek a valaszokat!

2008. okt. 11. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!