Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is furcsa terhesen a szex?

Másnak is furcsa terhesen a szex?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok! A terhességem előtt és a terhesség elején gyakran együtt voltunka a párommal. Aztán a 16. héten egy szeretkezés után bevéreztem, utána kb. 6 hétig nem is mertük megpróbálni. Most meg már annyit nőtt a hasam, olyan furcsa így szeretkezni, sem ő sem én nem tudjuk magunkat teljesen átadni neki! Valahogy folyton ott motoszkál bennünk a gondolat, hogy a kisfiunk ebből mit vesz észre!? Más is érez így?
2008. okt. 10. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érzi, ha lökdösik, csak még nem tudja, mi az.

És érzi az izgalmat, a boldogságot, úgy, mint te - egy kis késleltetéssel, és tompítva.

Nem árt neki, ha erre gondolsz. Csak ne feküdjetek rá, és ne lökjétek neki a gerincnek.

Persze, hogy fura terhesen a szex - hiszen megváltozott a tested és a hormonjaid is.

Azonban AZÉRT maradt fenn a vágyad, mert ez terhesen is JÓ dolog!

2008. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ismerős az érzés. Mi az elején azért nem voltunk együtt, mert émelyegtem+állva elaludtam. Utána azért, mert a párom nagyon aggódós lett, nem mert velem semmit csinálni, mert "nem akar ártani a babának". Most a 3. trimeszterben pedig olyan nagy és feszülős a pocim, hogy minden kényelmetlen. Szóval jó kis böjt ez nekünk ;D Nehéz, viszont érzelmileg sokkal-sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, és újra szerelmesek vagyunk egymásba.


puszi

Egy 35 hetes kismammut

2008. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
35 hetes vagyok.Voltak időszakok amikor nem ment zökkenőmentesen, de szinte megszakítás nélkül csináljuk heti négy-öt alkalommal.Nekünk az lenne a furcsa, ha nem csinálnánk.:)
2008. okt. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én nem furának, inkább nehézkésnek mondanám. Mielőtt megnőtt volna a pocim, gyakran voltunk együtt, most már csak egy két pózban kényelmes, így ritkábban vagyunk együtt, de közben kikapcsolok, a páromra koncentrálok, nem a babára. Őt nem hiszem, hogy zavarná, mert szex alatt lapít, utána helyezkedik, majd nyugiban van. Amíg jól esik csináljátok nyugodtan. Boldog babavárást! 33 hetes kismama.
2008. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

Boldog babavárás Nektek is! :)

2008. okt. 11. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzek. :) És a leggázabb az, hogy mikor szeretnénk együtt lenni, akkor a kicsi egyből mocorogni kezd, gondolhatod, hogy ilyenkor már nincs kedvem az aktushoz. :)

Szóval nyugi, sok családban fellép ez a "probléma".

25 hetes kismama

2008. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ennek "örülök", hogy nem csak nálunk van ez így! Én régebben azt gondoltam, velünk nem fordulhat elő, hogy majd kevesebbet leszünk együtt csak azért mert babát várok, de valahogy másképp alakult! Kívülről mindig könnyebbnek látszanak a dolgok! Attól függetlenül lelkileg sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, csak valahogy a szex egyre kevesebbszer kerül szóba! :)
2008. okt. 11. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!