Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen más a hüvely ph?...

Terhesen más a hüvely ph? Szex közben vettem éreztem, hogy más, furcsa, picit maró érzés, gondolom a nyálkahártya duzzanat és hormonváltozások? Nektek is ilyen, ha szeretkeztek a párotokkal?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lúgos a pH terhesen, igen.
2009. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt a terhessegem alatt egy kis kandidam,azt mondta a dokim,nyugodjak meg mert ez nem fertozo es nagyon sok kismamanal elofordul,mivel megno a ph ertek,maro,visszketo erzes es folyas,canestent irt fel ami 2 nap alatt megoldotta a problemat,azota sincs semmi baj(hozzateszem...nagyon meg voltam illyedve,mert mindig is odafigyeltem a tisztalkodasomra es nem ertettem mitol lehet,foleg,hogy epp a terhessegem elejen amikor meg nem tudtam,hogy babank lesz voltam vizsgalaton es nem volt semmi baj)en azt ajanlom menj el a dokidhoz es mond el mi a baj:)de ne parazz...nem veszelyes,sok kismamnal elofordul:)kellemes babavarast;)
2009. okt. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen érzés szeretkezés közben.... és a párom is mondta hogy mióta terhes vagyok más a nemi szervem "íze". (bocsi).

Én a terhességnek tulajdonítom, és nem valami fertőzésnek. Voltam orvosnál, azt mondta minden rendben, bár kenetet nem vett. De nem látom értelmét. Kicsit több folyásom van mint előtte, de ez is normális.

üdv 30heteske

2009. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem normális. Nekem mindig, amikor maró érzés van közben, akkor gomba is van! És mindig a Canesten pusztítja ki, már ha lehet ilyet mondani...

Egy dokit megér neked is, mert ez 90%, hogy gomba!

2009. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!