Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajlamos vagyok cisztára, DE...

Hajlamos vagyok cisztára, DE NEM pcos!? Összejöhet, nektek összejött így a baba?

Figyelt kérdés

Remelem irtok, minden masodik alkalommal talal a doki egy cisztat olykor 1-2centisek , egyszer volt 3centis egyszer 4,1cm-es. Progim picit alacsony, egyenlore nem adott semmit. Ha nem jon ossze clostit kapok csokkentve.

7hònapja vagyunk èlesben rajta. Egy evig megszakìtással voltunk együtt.

31-32 naposak a ciklusaim. Segitsetek. Kene par biztato sztori.

22N



2017. febr. 19. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hol a ciszta...a ciszta Pco eseten a petefeszekben alakul ki de a màsik jellegű ciszta gondolom ami a kérdezőnek van ami akar lehet barhol a testunkben az total mas...persze h lehet gyereket nagynenemnek is levettek egy bazi nagyot a meherol utana egeszseges babaja szuletett. Ne izgulj
2017. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tèvedès! Az "egeszseges" ciszta is lehet a petefeszekben, attol h petefèszekben helyezkedik el nem PCOS a masik, h nekem nagy cisztam volt az pont nem PCOra jellemzo , ott sok kicsi vagy gyakran 1-2 kisebb van , nekem nagy cisztam van....miert eroltetitek a pcost!?


Utolso elotti ez nem semmi, ilyet meg nem hallottam. Ez aztan ugymond biztato számomra. Köszi, hogy leírtad Nekem!! :-)

2017. febr. 20. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!