Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamák, nektek...

28 hetes kismamák, nektek mennyit mozog a babátok?

Figyelt kérdés
Nekem kb. napi 8-10 nagyobb rugás,2-3 feszítés és kb. 2 óra ébrenlét, amikor úszkál, izeg-mozog vagy remeg. Én egy kicsit keveslem. Szerintetek ez elegendő? Nektek mennyit mozog?
2017. febr. 19. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt mikor ennél is kevesebbet mozgott nekem.

Sokat alszanak, és ez rendben van, nem baj, ha nem mozog többet. A lényeg, hogy minden nap érezd valamennyit. Később mikor még kisebb helye lesz, még kevesebbet fogod érezni valószínűleg.

2017. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még csak 26hkm, de rengeteget izeg mozog. Nappal alszik...legalabb tudok dolgozni. Este/éjjel ébred s akkor vége a pihenésnek. Oriásiakat rug meg úszkál. Éjjel odabújtam páromhoz...őt is felébresztette az állandó rugdosással.
2017. febr. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhességnél más. A lányom alig mocorgott, szinte csak este és az sem volt túl látványos, de egy makk egészséges kislány lett.

Most 30 hetes terhes vagyok, ez a gyerkőc állandóan mozgásban van és sokszor hullámzik az ágy is akkorákat rugdos. Nagyon tág határok számítanak normálisnak, ne aggódj:)

2017. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindennap amíg az apja közelségét meg nem érzi. Apa olyankor a hasamra teszi a fejét, hallgatózik, simogatja. Amikor nincs Apa, rugdos :)
2017. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!