Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlagosnál nagyobb hasú...

Átlagosnál nagyobb hasú kismamák, nektek mekkora babátok született?

Figyelt kérdés
32 hetes, első babás kismama vagyok, nagyon nagy a hasam, bár még "csak" 6 kg plusznál tartok, de mindenki szörnyülködve néz rám, hogy mennyit híztam és, hogy milyen óriás babát fogok szülni. Bevallom, kicsit félek, hogy túl nagy lesz a babám és nehéz lesz megszülni.
2016. máj. 11. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Mindkétszer mindenki jajongott, még a pékségben és a postán is, hogy óriásbaba lesz, stb. Az agyamra mentek, komolyan mondom! Napi 2-3x is volt, hogy "beszóltak". Mindkét gyerek 3.5kg lett, semmi extra. Ne vedd fel! Meg sem kell hallani! Másodszorra azt mondtam, hogy igen, iszonyú nagy lesz, tuti legalább öt kiló és 2 óra alatt fogom kinyomni :P hülyék!
2016. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

3800-al született a lányom.

Pedig azt hitték, akik láttak, hogy ikreim lesznek. :)

2016. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3650 gramm...a hasam bazi nagy volt mondjuk én 22 kg-ot híztam.
2016. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3890 g-al született a fiam. Mindenki el volt hűlve, hogy mekkora hasam van, egyszer a gyógyszertárban a gyógyszerész nő kihívta hátulról a kollégáját is.
2016. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok véletlenül elküldtem.

Szóval kihívta és együtt mondták, hogy húúú mekkora baba lesz,ekkora hasat még nem láttak.

2016. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem 24 hetesen már a szülőszobára küldött mindenki, meg azzal riogattak, hogy elefánt bébi lesz, vagy ikrek, csak a doki nem vette észre... A saját nagynéném győzködött, hogy hónapokkal el van számolva a terhességem. Magzatvízelfolyás után a főorvos csinált uh-t, szerinte is bőven 4 kg fölötti gyerek várható. Szó szerint beszarva mentem a szülőszobára, kértem az orvosomat, hogy császározzon meg, ő csak azt szajkózta, hogy nem lesz nagy gyerek, a koponyaátmérője is kicsi, a főorvos úr néha szokott tévedni. Fél óra múlva kint volt a mi hatalmas, elefántbébi fiunk a maga 3090 grammjával és 49 cm-jével... Jah és egyedül volt, nem volt ikertesója. Nem kell aggódnod, ha téraránytalanság áll fenn vagy gond lenne, akkor meg fognak császározni.
2016. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondanám, hogy én az átlagnál alacsonyabb vagyok(154 cm). :)

Na hozzám képest nagy babám lett. 3750 gr. Ami egyébként nem óriási. Mindenki 4,5-5 kg-os babát 'jósolt' nekem. Az agyamra is mentek rendesen!

Ismerőssel egyszerre voltunk terhesek csak ő 180 cm. 3,5 kg-os babája lett, neki sokkal másképp látszódott a hasa. Nem volt kisebb, csak arányaiban volt más.

2016. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

10 kg-ot híztam, 2 nappal szülés után 8 kg-al voltam kevesebb(baba, víz...), szóval nem híztam sokat.

2016. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elsonel csak a szules elott mondtak,hogy ikrek..masodiknal mar 32 hetesen szulni kuldtek...elsore 3500gr,masodikra 3350-es "oriasbebiket"szultem...
2016. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Snorri ***** válasza:
81%
Nekem is nagy, csúcsos hadak volt. Szerintem ez inkább a belső arányoktól, méretektől függ. 161 cm vagyok, 14 kg körül híztam, és 3450 lett a fiam.
2016. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!