Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor és kinek mondanátok/m...

Ti mikor és kinek mondanátok/mondtátok el először, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy csináltok egy tesztet és az egyértelműen azt mutatja ki, hogy terhesek vagytok, rögtön elmondanátok valakinek (párotoknak, anyukának, barátnőnek) vagy előbb elmennétek orvoshoz, hogy biztos legyen?

Aki már túl van ezen, hogy csinálta?


2017. febr. 20. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a férjem mondta el, hogy terhes vagyok, ő nézte meg a tesztcsíkot. Utána a barátnőknek mondtam, hogy mi a helyzet.

HA csinálok egy pozitív tesztet akkor biztos, hogy terhes vagyok, nem kell ehhez orvos.

2017. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Páromnak egyértelműen. A dokihoz már jött velem.
2017. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Mindharom alkalommal a ferjemnek. Orvoshoz csak kesobb mentem. 7 hetesen kb.
2017. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Férjem kezében lett pozi a teszt. Utána nem akartuk másnak elmesélni, de nagyon durván elkezdtem hányni, így hamar kiderült.
2017. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
A férjemnek azonnal elmondtam mindkettőt, a teszteket odaadva. A családnak, barátoknak az elsőt 5 hetesen jelentettük be, a másodikat orvosi vizsgálat után 7 hetesen.
2017. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelmű, hogy a párom volt az első, aki megtudta. A legszűkebb család és a közvetlen munkatársaim (mivel egyből táppénzre kerültem veszélyeztetettként) tudták a 12. hét előtt, barátok, rokonság csak utána.
2017. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy kijöttem a fürdőből a pozitív teszttel, nem tudtam leplezni az örömöm. Párom a nappliban ült, nem szóltam semmit, csak fülig ért a szám és a kezébe nyomtam a tesztet. Legjobb barátnőm másnap felhívott, mert ő látta rajtam, hogy valahogy máshogy nézek ki, megkérdezte, hogy csináltam e tesztet. Ha már így rá kérdezett, nem fogom letagadni... ezután elmentünk a párommal anyósomhoz a nővéremékhez, majd a másik nővéremékhez és nekik is elmondtuk. Orvoshoz csak teszt után 4nappal mentem. Utána mondtam el apukámnak. Nem bírtam titkolni, észre vették volna rajtam, a viselkedésemen. Meghát végre egy jó hír. Nem kerítettem nagy feneket a bejelentésnek, így is ugyan úgy örült mindenki.
2017. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

A páromnak pozi teszt után egyből(csak hétvégente van itthon). 6hetesen dokihoz mentem, de még akkor sem akartuk elmondani senki másnak fél ével előti vetélés miatt. Doki után 2 nappal elkezdtem vérezni, aposom vitt be. Mire beértünk rákérdezett hogy mi a baj úgyhogy neki elmondtam, mivel minden rendben volt és volt szívhang ezétt elmondtam az anyosomnak is. Édesanyámnak 8hetesen. Apámnak és a szüleinek 10hetesen. 8hetesen megtudták még itt a faluban a sogoromék meg a párom papája.

15 hetes kismama

2017. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyedül teszteltem. Páromat, anyukámat felhívtam, nem bírtam várni, és a legjobb barátomnak is elmondtam.
2017. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz, nem értem hogy lettek többen is lepontozva :(
2017. febr. 20. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!