Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik ügyelnek rá,...

Kismamik, akik ügyelnek rá, hogy ne szedjenek fel sokat, vacsoratippeket tudtok adni?

Figyelt kérdés
Mikor és mit szoktatok enni vacsorára? Kifogytam az ötletekből. Valamint ha korán vacsorázom, akkor még lefekvésig újra megéhezem, de túl későn meg már nem akarok enni. Ti mikor vacsoráztok? Utána már nem esztek semmit? Köszönöm!
2017. febr. 20. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Vacsi hatkor, főleg fehérje. Tojás, joghurt, sajt, túró, virsli, stb. Akkor reggelig nem leszek éhes, mert nem zuhan meg a vércukorszint hirtelen.
2017. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

En sokszor eszek keveset egesznap. Nem csak a vacsi szamit. Persze a hizlalo kajakat delelott kora delutan eszem.de hiaba az esti odafigyeles, ha egesznap nassolsz stb.

En este kiwit eszek, piritost, joghurtot, megiszok egy kakaot ha 8-9utan ehesnek erzem magam.

Joghurtba keverek gyumolcs darabokat. Diòt , mogyorot eszek vagy ha aznap volt leves, akkor azt.reggel tornazom egyet a reggeli elott neha, igy megjobban erzem magam ha utana reggelire bunozok. Persze nem ilyenkor van itt a fogyokura ideje. De ha odafigyelsz nem artasz. Sőt, segítesz magadon, mert nem feltetlen kell elhizni. Az sem neked, sem a babadnak nem hasznal a plusz 15-20kg. :) remelem legalabb otleted adtam! :) en szoktam dietas sutit csinalni. Vannak sutesnelkuliek amik megvannak 20perc alatt

2017. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Én kevesebbet tudok enni, ezért 7-körül eszem kb. fél adagot, és sajnos sokszor lefekvés előtt még egy szelet pirítóst sonkával. Különben nem tudok elaludni. Az elején próbáltam ellenállni, de éjjel 1-2-ig forgolódtam, majd felkeltem enni és utána azonnal elaludtam. Most a forgolódást kihagyom. Ha csak kicsit éhezek meg, natúr görög joghurtot eszem.

A 21. hétig még nem híztam. Nem eszem többet, mint korábban, csak többször.

2017. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Vacsorázz 7 -kor, akkor utána már nem esel a hűtőnek. Húst zöldséggel, hallal, sovány tejterméket (joghurt, túró, akár egy kis gyümölccsel vagy ízesített fehérjeporral összekeverve ha édesre vágysz). Salátákat, könnyebb leveseket (krém, zöldség, ragu), főzeléket saját zöldséggel sűrítve.

Szerintem elég sok mindent lehet egészségesen és figyelve a súlyodra is.

2017. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ti hogy bírjátok szénhidrát nélkül... én imádom a zöldségeket, de éhen halnék...

3.

2017. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2# vagyok. En sem birnam, de inkabb napkozben dèlelőtt , koradèlután èlem ki magam , ha úgy van! :-)
2017. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, még várok tippeket!

Én is úgy csinálom, hogy délelőtt (főleg reggelire) és kora délután eszem több szénhidrátot és délután, este már csak minimálisat. Csak már kifogytam az ötletekből. Én is gyakran eszem túrót, sajtot, shake-t (amibe gyümölcsöt, ízesített fehérje port és zabpelyhet teszek, tej, víz). A leves, főzelék jó ötlet! Ma csinálok is egy finom paradicsomlevest. Igazatok van, ez nem a diéta ideje, de ha odafigyelsz, akkor nem csak magadnak teszel jót, hanem a babának is, mert a sok hízás nem egészséges. Anno a lányommal is így táplálkoztam, meg alapból is és összesen 12 kg-t híztam, ami szerintem teljesen az egészséges tartományon belül van. Abból szülés után 10 kg rögtön lement (nagyon vizesedtem is). A baba is makk egészséges volt és nekem sem volt mindegy, hogy hónapok múltán, amikor már nem szoptattam, akkor csak pár kilót kellett ledolgoznom és nem 10-20 kg-t.

Fogalmam sincs , hogy ki pontozta le a válaszadóimat, de nekem minden válasz hasznos volt és jogos, hogy figyelünk magunkra!

2017. febr. 21. 09:25
 8/10 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, meg tudnád osztani velünk a diétás finomságokat? Én is szoktam hasonlókat készíteni magamnak, ha rám tör az édesség ehetnék. :) Köszönöm!
2017. febr. 21. 09:26
 9/10 A kérdező kommentje:

Én a legutóbb ezt készítettem el, nagyon finom. Persze nem egyszerre ettem meg és csak fél adagról csináltam tortaformába. :)


[link]

2017. febr. 21. 10:04
 10/10 anonim ***** válasza:
2# vagyok kesobb belinkelek pàrat! :)
2017. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!