Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini lányoknak a külső és a...

A tini lányoknak a külső és a menőzés a lényeg a barátnők előtt azzal, hogy minél helyesebb fiút szedjenek fel, a korombeli lányok meg kisfiúnak látna a külső adottságiam miatt, így hogy legyen barátnőm? Milyen csajnak jöhetek én be?

Figyelt kérdés
Pechemre olyan rosszul rakott össze az élet, hogy pici vagyok, alacsony, arcra is fiús, mint férfias inkább. Alapból az alacsonyságom miatt egy rakás csaj már csak öcsinek tart, nem tudnak hozzám vonzódni. Nem tudo már hol és hogyan kéne ismerkednem, hol találhatnék olyan lányt, akinek bejövök így, de már kezdek beleőrülni, hogy más hiába ronda, de legalább nagy darab férfitestet kapott genetikailag, én nálam meg az ősök is ilyen picik, de akkoriban más idők voltak, mint ma. Én csak szeretnék egy lányt találni, aki elfogad és tud szeretni így, ahogy vagyok és nem gúnyol ki.
2013. jún. 9. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
egy biztos, sose igyál tejet hotdogra.
2013. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha apád is ilyen, és mégis összeállt vele anyád, akkor nincs itt semmi probléma.
2013. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányoknak elsősorban a pénz a lényeg, mert a pasi leginkább státusszimbólum. A külső és a többi csak másodlagos.
2013. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolso de atlatod az eletet.:Dcsak azert mert nyomorek vagy es megutaltad a noket mert nem kellessz nekik, nem bennuk van a hiba. Ez a penzehseges dolog meg csak itt divat, nem veletlenul kulfoldon is tudjak ki az a magyar "no"(krva).

normalis ferfi soha nem jon ossze egy magyarral.

2013. jún. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!