Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen mehszajvizsgalat...

23 hetesen mehszajvizsgalat utan normalis a barnazas?

Figyelt kérdés

A vizsgalat fajt egy kicsit. Most vilagos barna folyasom van.

Menjek vissza az orvoshoz vagy normalis ilyenkor?



2017. febr. 21. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, nem kellene vizsgálat után se vérezni elméletileg - bár nyilván előfordul. Én visszamennék, vagy legalább telefonálnék. Biztos nincs semmi baj, de nyugtassanak meg inkább.
2017. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A barnazas sosem normalis, mivel alvadt ver vagy azzal kevert folyas (bocsi a realisztikus fogalmazasert). Elkepzelheto hogy csak a vizsgalat okozta (van ilyen!) de jobb utanajarni es mindenekelott pihenni! Telefonalj az orvosnak es ha azt mondja megnezi az jobb!
2017. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen.

Vizsgálaton voltam, mondta a doki hogy van egy bizonyos fokú fertőzésem - emiatt gyulladást is lát. Amikor méhszájat vizsgált, vérzett picit, de azt mondta ez nem jelent gondot, ne essek kétségbe. Nagyjából amit ő "felsértett" (vagy nem tudom mit csinált.....) vérzés csak "kiürült" tehát utána már nem véreztem csak addig amíg az nem távozott a testemből.

Hidd el, én is megrémültem. Nekem a vérzés gondot jelent terhesség alatt. De végül tényleg nem volt belőle gond, szépen 40.héten szültem.


De azért keresd fel a dokid, mert ez csak az én tapasztalatom. Remélem veled sincs gond!

2017. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek. Tegnap felhivtam a dokim azt mondta hogy a vizsgalat miatt van, ha ma is barna akkor menjek be.

De hala az egnek mara elmult! :)

2017. febr. 22. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!