Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok a második trimesz...

Miért vagyok a második trimeszterben is olyan fáradt, hogy aludnom kell napközben, van, hogy kétszer is?

Figyelt kérdés
2017. febr. 21. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Időjárás. Nálunk az egész család álomkóros mostanában, pedig senki sem terhes. A férfiak főleg nem, mégis 7-8 körül karikás szemmel nyúlnak el az ágyon.
2017. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet vashiány jele, de ha jó volt a vérképed, akkor inkább egyéni dolog.
2017. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Időjárás, vagy épp nagyobbat fejlődik a baba. Nekem egy hetet ráhúzott, állandóan éhes voltam és hulla fáradt 16 hetesen.... de most 18 hetesen is fáradékony vagyok és non stop tudnék aludni, vashiányom nincs. Én azt vettem észre második trimeszterre több az energia, de attól még ugyan annyit tudnék aludni :) Terhesség előtt képes voltam éjszakába nyúlóan fent lenni és korán kelni... most van, hogy 6kor már ágyban vagyok xD
2017. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én az első trimeszterben nagyon fáradt voltam, most már 20hetes vagyok de most is van hogy 2-3 naponta mint a hulla :) van egy 2.5 éves fiam is, tehát nem igen tehetem meg hogy alszok, így mikor ő alszik ebéd után és is, ez olyan 1.5-2 óra. így már kibírom a nap másik felét. de vannak napok mikor reggel 6-11ig mint a duracell nyuszi, délután meg a szokásos punyadás, játszás a fiammal...a vérképem az első trimeszterben jó volt, most nem tudom milyen lehet.
2017. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nek vashiány volt! Doki külön kért rá vérvételt! Aztán írt egy bogyot!
2017. febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!