Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger, émelygés a II....

Hányinger, émelygés a II. trimeszterben úgy, hogy elsőben teljesen tünetmentes voltam, sosem volt hányingerem?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok és a múlt héten kezdődött. Időnként émelygés, hányinger tör rám és egyszer előfordult, hogy annyira rosszul lettem, hogy majdnem elájultam, minden elsötétült előttem. Első trimeszterben egyáltalán semmi terhes tünetem nem volt, ezen kívül jelenleg sincs semmi, még sűrű pisilés se. Mi lehet ennek az oka? Aggódnom kell miatta?
2017. febr. 8. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokaknal olvastsm itt ilyet, sot yat is hogy utolso honapban lett valaki hanyos!

De azert figyeld meddig tart, mert most kering okyen hanyos virus is. Bar ha gyomrod nem faj akkor nem valoszinu hogy virus.

2017. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet elkaptál egy jó kis vírust.

Én a helyedben megnézetném magam a háziorvosommal.

Ahogy az elöttem szóló is mondja, általában az utolsó hónapokban szoktak ezek a tünetek jelentkezni, amik az elsőkben gyakoriak.

2017. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőmnél is a második trimeszterben jött elő a hányás, az elsőben nem volt semmi baja.


Hasmenésed, lázad is van? Esetleg előfordulhat, hogy elkaptad a hányós-hasmenéses vírust.

2017. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, semmi egyéb bajom nincs, se hasmenés, se láz. Én is gondoltam rá, de szerencsére nem az :)
2017. febr. 9. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Érdekődnék, hogy minden oké volt veletek végül?

Most én is hasonló cipőben jarok

2020. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!