Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Terhes vagyok...

Mit tegyek? Terhes vagyok vagy valami gond lehet?

Figyelt kérdés

Nov. 7-én volt meg a menzeszem, nov. 19-én védekezés nélkül voltunk együtt párommal, és azóta többször is előfordult. A decemberi hónapban elmaradt a menzesz (bár amikor kellett volna, pont stresszes időszak volt, és már volt rá példa, hogy olyankor nem volt pontos), de utána jan. 1-én megjött, majd jan. 20-án is, de most februárban még semmi, csak 1-e körül volt pár csepp barnás folyás. Görcsölést érzek, szintén nagyon stresszes időszakom van, terhességi tüneteket nem vettem észre.

1x sem voltam még nőgyógyásznál, félek egyedül menni elsőre. Páromon kívül senkivel nem tudom megbeszélni. Tervezünk babát, de még korainak tartjuk.

Terhes lehetek vagy ha nem, akkor gond lehet velem?

20/L


Ui.: Tanácsokat, tippeket várok, oltogatók kíméljenek!!



2017. febr. 22. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes lennél, dokihoz pedig kell járni 20 évesen, ha gyereket akarsz főleg.
2017. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
most fel teszem a szokásos kérdést..: miért nem tesztelsz.??
2017. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdező! Háromszor megjött neked, egyáltalán nem valószínű a terhesség, de egy tesztcsík 400 ft, ha biztosra akarsz menni. Bármilyen menstruációs zavarod lehet, a terhességnek nagy eséllyel már tünetei lennének. Ráadásul így nem is könnyű teherbe esni, ha össze-vissza jön meg.
2017. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha korai a baba, akkor mi a teendo szerinted szex eseten? Varom tippjeidet!
2017. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az 1-es és 4-es választ köszönöm!


A többieknek figyelem!

Egyrészt! Amikor tudtam volna menni nődokihoz, akkor még úgy álltam a dolgokhoz, hogy nem szeretnék orvoshoz járni, amíg nincs semmi komoly betegségem, amivel kellene. Majd ahogy "nagyobb" lettem, folyamatosan közbe jöttek dolgok (többszöri költözés, családi problémák, reggeltől késő estig tartó munkahely, stb), így nem volt alkalmam eljutni orvoshoz.

Másrészt! Nem vagyok hülye! Tisztában voltam és vagyok a dolgok következményeivel, szóval nem kellene alaptalanul másokat kiosztani! Jó? Köszönöm!

Én csak szerettem volna tanácsot kapni, és kikérni mások véleményét, hogy mit tudnának javasolni, mert mint már említettem, sajnos nincs kivel megbeszélnem...

Mellesleg tüdőszűrésre kellene mennem. Erről esetleg egy gondolat, tanács?

2017. febr. 22. 10:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Évekig nem jutottál el nödokihoz költözés miatt?! Ezt te sem gondolod komolyan. Tüdőszűrés? Odatelefonálsz,kérsz egy időpontot, aztán odamész.
2017. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan elmarad a védekezés, akkor bármikor teherbe eshetsz. Csinálj egy tesztet! Ilyen ciklussal meg érdemes lenne elmenned dokihoz.
2017. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szuper, nagyon okos vagy. Dehogynem kell neked a kioktatas. Altalaban a nok a nemi elet megkezdese korul felkeresnek egy nogyogyaszt.
2017. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A szexuàlis élet megkezdésekor ajánlott elmenni nőgyógyászhoz,ha van bajod ha nincs.Mert lehet olyan bajod amit nem érzel :(

Hidd el egyik nőnek se a kedvence...de kibírjuk évi 1-2x azt a pár perces vizsgálatot. Sőt ha terhes leszel mehetsz eleget...

Nah meg ahogy ajánlották egy teszt nem árt,nem csak patikába tudsz venni ha esetleg cikinek tartod

2017. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Várom négyes építő jellegű hozzászólását.
2017. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!