Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok a...

Csuporka22 kérdése:

8 hetes terhes vagyok a doktor úr eltiltott az orgazmustól, viszont ma úgy ébredtem, hogy orgazmusom van. Szerintetek mekkora a gond?

Figyelt kérdés
6 hetes voltam, mikor voltam a nőgyógyászomnál, akkor haematomát talált, és 1 nem szabályos alakú petezsákot. Utrogestant, Magne B6-ot és Elevitet írt fel. Azt mondta, ha orgazmusom van, az méhösszehüzódásokat okoz és kinyomhatja a magzatot úgy magából mint 1 szilvamagot. Nagyon aggódtam és 1 hét múlva elmentem az Sztk-ba is hogy nézzenek meg. Ott a Doktor Úr mindent rendben talált. A heamatoma még ott volt, de a doki szerint az olyan kicsi, hogy nem befolyásol semmit. Ő nem tiltott el sem a szextől, sem az orgazmustól. Mindezek ellenére mi nem csináljuk mert aztán ki tudja mi baj lehet. Nagyon félek a reggeli orgazmusom miatt.

2016. aug. 16. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha baj lenne belőle, az már megtörtént volna! Ezzel nem tudsz mit kezdeni, lazíts! De amint látod, nem okozott semmi! ;)
2016. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Engem is eltiltottak a szextől, mert ciszta volt az egyik petefészkemben. Folyton spontán orgazmusaim voltak éjszaka. 9 hét után meguntam, ugyanúgy szeretkeztünk a férjemmel egészen a 37. hétig. A kislányom köszönöm szépen jól van, 2,5 éves... Ne görcsölj ezen.
2016. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Remélem minden rendben lesz, mert nagyon aggódok.
2016. aug. 18. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!