Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikertelen (? ) gyökérkezelés...

Sikertelen (? ) gyökérkezelés terhesség alatt, járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon lyukas fogam, ami olykor-olykor fájt. Rászántam magam a fogorvosra, de sajnos megnyílt a fogbél, így nem lehetett tömni, gyökérkezelte. Ez tegnap volt és azóta folyamatosan nagyon fáj a fogam... A doki szerint normális és adjak rá pár napot, hogy megnyugszik. Addig is kétségbe vagyok esve, mert nem nagyon akarok gyógyszert szedni... Csak éjjel vettem be egy paramaxot (paracetamol) mert nem bírtam aludni. Mi lesz így velem? Járt már valaki így? Húzás lett a vége? 16hkm

2017. febr. 22. 14:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Időközben rákérdeztem a nőgyógyászomnál, szerinte mivel középidőben vagyok így napi 1-2 szem algopyrint bevehetek és az gyulladáscsökkentő is.


De a fogamért azért aggódom, hogy mi lesz így vele... :( Az utolsó rágófogam bal felül...

2017. febr. 22. 14:40
 2/11 anonim ***** válasza:
Én jártam így. Tavaly június végén lett megnyitva a fogam, mert ugyanígy fájt gyökérkezelés után a fogam. Nem tudták újra lezárni, mert állandóan folyt belőle a genny. Még szüléskor is nyitva volt! Menj vissza és csapj az asztalra, mert ha fáj, akkor ott baj van.
2017. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elvileg holnap vagy holnapután újra megnéz, hogyha nem enyhül a fájdalom. Most mintha jobb lenne, de majd meglátom éjszaka.


Sajnálom, hogy így jártál... Végül szülés után sikerült lezárni?

2017. febr. 22. 16:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Elvileg egyébként nyitva sem túl sokáig szabad hagyni, mert az már fertőzésveszélyes. Neked meddig volt úgy?
2017. febr. 22. 16:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy hónapja húzták ki, addig nyitva volt. Tavaly nyár óta. Azt kellett csinálnom, hogy pici vattára tettem Betadint és úgy raktam be a lukba. De semmit sem ért.
2017. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnalom h vegul nem sikerult megmenteni a fogat. :( Tavaly nekem is kihuztak egy gyokerkezelt fogat. Lehet ennek is az lesz a sorsa..
2017. febr. 22. 16:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosan tegnap voltam igy,de én ki is húzatta mert nem bírtam mar szenvedni,orvosságot nem vettem be. Kitartást!!!
2017. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én inkább feláldoznám a fogam, de az én vagyok. Ki tudja mi lesz, beszedsz egy "csomó" gyógyszert, kínlódsz, aztán lehet húzás a vége. Akkor már szerintem ne kockáztasd a gyerek épségét a gyógyszer miatt, főleg, ha hátul van a fog.
2017. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem húzták ki, mert hogy gennyes volt és mivel terhesen nem röntgeneznek, ezért nem lehetett tudni, hogy mi van odabenn. Aztán mikor húzták, akkor természetesen készült előtte panoráma röntgen.
2017. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha ezt is kihuzatom akkor bal felul nem marad ragofogam. Hidat sem tudok semmire keszittetni. Rontgenem nekem is csak tavalyi van a fogrol es most ugye nem keszulhet uj.
2017. febr. 22. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!